Jdi na obsah Jdi na menu

Výhra v přípravě proti Hrušovanům

17. 2. 2014

HRUŠOVANY n.J. - FC M.KRUMLOV 1 : 5 (0 : 2)

 

KLEIBL 2,ŘEZÁČ 2.,SCHWARZ

Bogner – Čepera,Hlučil,Matějka,Vošmera -  Březina,Svoboda,Machotka,Anders - Schwarz,Kleibl
(Kabelka,Adamík,Řezáč,Vejvalka)

 

Po lednové předpremiéře proti Tasovicím sehrálo naše mužstvo na úvod letošní přípravy utkání na hrušovanské umělce proti domácímu mužstvu. Bývá to v přípravě již tradiční soupeř a vzájemná utkání byla v posledních letech naprosto vyrovnaná, v tomto sobotním však naše mužstvo jednoznačně soupeře přehrálo a nedovolilo mu kromě diskutabilní penalty za stavu 0:5 vůbec nic. V brance byl jistotou navrátivší se Bogner, kombinovaná obrana bez omluvených Klodnera, Jursy a Zelníčka si poradila spolehlivě, záloha dokázala dobře kombinovat a útok se gólově nebývale prosazoval a dostával do dalších šancí. Na poslední půlhodinu dostal šanci i dorostenec Vejvalka a ukázal velmi dobré předpoklady brzy do áčka zasáhnout. Na úvod přípravy naši hráči sehráli kvalitní zápas a pokud bude celé přípravné období pokračovat v podobném duchu, neměli bychom mít v jarních bojích krajského přeboru žádné problémy. Příští víkend hrajeme v neděli ve 12 hod. v Třebíči proti Jaroměřicím.