6. 9. 2012

St. Lískovec – MK dorost st. 2:3

Branky: Novák M. 2, Šedrla

Sestava: Kohout – Šedrla, Novák L., Štěpanovský, Hladký – Číhal, Sobotka, Krchňavý, Houdek – Řezáč, Novák M.   Bohunský, Juříček, Hladký T., Sláma

Starší dorostenci se hned v úvodní minutě dostali do vedení zásluhou Martina Nováka. Domácí však do konce poločasu skóre otočili, a tak jsme šli do kabin za stavu 2:1. Lískovec  hrál surově, na což  doplatili jedním vyloučeným a dvěma penaltami ve druhém poločase. První penaltu proměnil Šedrla, druhou v 73. minutě Martin Novák.

St. Lískovec – MK dorost ml. 3:3

Branky: Hladký T., Tesař, Ondráček

Sestava: Kohout – Tesař, Šedrla, Sláma, Bohunský – Janda, Tuza, Hladký T., Holátko – Brázda, Ondráček.  Sobotka, Číhal, Lubas, Krchňavý

I přes trojbrankové manko naši mladší dorostenci zabojovali a vybojovali remízu 3:3.

MK dorost st. – Ivančice 4:2

Branky: Řezáč 2, Houdek, Šiška

Sestava: Kohout – Šedrla (45.Bohunský), Novák L., Štěpanovský, Hladký – Houdek, Řezáč, Sobotka (46.Uzel), Krchňavý (65.Číhal) – Šiška, Novák M.

Hned v úvodu jsme inkasovali po chybě středu obrany, a když neudržel lehkou střelu ze střední vzdálenosti Kohout, prohrávali jsme v poločase 0:2. Ve druhé půli jsme Ivančice nepustili do žádné šance a dokázali zápas otočit. Na 1:2 snižoval hlavou Houdek, vyrovnávací gól vstřelil krásnou střelou Řezáč. Důrazné napadání Martina Nováka zužitkoval ve vedoucí branku Šiška. Poslední gól vstřelil v závěru po centru Bohunského hlavou Řezáč.

MK dorost ml. – Ivančice 6:0

Branky: Ondráček 2, Lubas, Holátko, Lubas, Tesař

Sestava: Sobotka – Tesař, Šedrla (41. Balík), Sláma, Bohunský – Holátko (60. Urbánek), Hladký T. Tuza, Janda (41. Dvořáček) – Ondráček, Lubas (41. Brázda)

Mladší dorostenci nedali vrstevníkům z Ivančic šanci. Od začátku na hřišti dominovali a výsledem byla šestigólová nadílka.