3 : 1        Branky: Čaněk, Pospíšil V. 2x

Sestava: Šnepfenberg M., Rotter, Rozmahel, Pospíšil O., Pospíšil V., Čaněk, Šimeček,

Dvořáček, Ševčík, Šnepfenberg D.

Trenéři: Vlk, Smékal, Čaněk, Kromus

Další dvě utkání nás čekala na hřišti v Miroslavi. Soupeř z Práčí hrál dobrý útočný fotbal a hrozil hlavně z brejků. Do vedení jsme se dostali z kopačky Ladě Čaňka, který spolu s Vojtou Pospíšilem odehráli výborný zápas. Do poločasu jsme vedli už o dvě branky, kdy po rohovém kopu střílel z první Čaněk (2:0). Druhá půle začala velkým tlakem hráčů Práčí, kteří si vytvořili gólové šance. V naší brance čaroval Matěj Šnepfenberg a krumlovskou branku uzamčel. To naše hráče povzbudilo a Dvořáček zvýšil na 3:0. Naše útočná lajna předváděla jednu akci za druhou, ve kterých hattricku dosáhl Čaněk (4:0). Kluci i bez třech hráčů základní sestavy (Fiala, Vespalec, Válka) zápas zvládli a znovu potvrdili svoji dobrou formu.

V dalším těžkém zápase s Višňovou jsme museli dotahovat. Ve druhé minutě jsme prohrávali 0:1. Náš tým ale obdržená branka nezaskočila  a do půle jsme zápas dokázali otočit. Naše vyrovnání zařídil Vojta Pospíšil a do vedení nás dostal Čaněk. Druhá půle už byla jasně v naší režii a na 3:1 zvyšoval výborně hrající Vojta Pospíšil. Další naše šance jsme již neproměnili, ale i přesto si z Miroslavi odvážíme 6 bodů. Nejlepší z našich byli opět Čaněk a Vojta Pospíšil, kteří stabilně podávají skvělé výkony.

Přípravka – 30.10.2010

hřiště Znojmo

Přípravka poprvé prohrála!

Moravský Krumlov – Hatě

6 : 0        Branky: Čaněk 5x, Pospíšil V.

Moravský Krumlov – 1. SC Znojmo

0 : 4

Naše poslední zápasy podzimní části se hráli na znojemském hřišti. Náš první soupeř z Hatí nám moc starostí nenadělal, o čemž hovoří naše jasná výhra 6:0. Střelecky zazářil Láďa Čaněk, který domácího brankáře pokořil hned 5x. Další branku ještě přidal Vojta Pospíšil a znovu potvrdil svoji rostoucí formu. Čaněk patří mezi nejlepší střelce a jeho účet se v půli sezóny zastavil na čísle 29. Pospíšil V. nastřílel 13 branek. Tito dva hráči jsou vůbec největšími tahouny krumlovské přípravky.

Poslední zápas sezóny jsme vůbec nezvládli a silný tým Znojma jsme pustili do rychlého vedení 0:1. První půli jsme s domácími drželi krok, ale jejich tlak narůstal. Druhou půli jsme začali aktivněji a dostali se i do šancí. Vyrovnávací branka však nepřišla a soupeř nás trestal z rychlých brejků. Za stavu 0:3 se naše hra sesypala a domácí tým nás jasně přehrál. Od větší porážky nás zachránil Matěj Šnepfenberg, který vychytal nejméně pět dalších šancí Znojemských. Prohra 0:4 byla zasloužená a absence našich 4 klíčových hráčů byla znát. Kluci se se sezónou rozloučili svoji první prohrou, ale jejich kvalitní hra dává příslib do jarní části. Na hořkost porážky však všichni zapomněli díky zmrzlinovému poháru v Hotelu Ryšavý.

Sezóna se nám vydařila a se ztrátou 2 bodů jsme v tabulce skončili na druhém místě.