Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky z přípravy

5. 3. 2014

FC MOR.KRUMLOV –  FC SOBĚSLAV  1 : 2 (0 : 2)

 

Hlučil

 

Vošmera Mir. - Svoboda,Zelníček,Hlučil,Jursa - Březina,Kabelka,Machotka,Adamík - Schwarz,Řezáč  (Laml)

 

Ve čtvrtek večer za umělého osvětlení sehrálo naše mužstvo na umělce v Jevišovicích zajímavé utkání proti účastníku Jihočeského krajského přeboru. Naše mužstvo se muselo obejít bez několika hráčů, kteří  byli z různých důvodů omluveni a na lavičce byl k dispozici pouze Tomáš Laml, který se dostal do hry ve druhém poločase. Prakticky po celé utkání Jsme měli výraznou převahu, chybělo však důrazné zakončení, soupeř nás tak vyškolil z produktivity. K naší brance se dostal snad čtyřikrát za poločas, ale z toho dvakrát skóroval, když našeho zaskakujícího golmana Mirka Vošmery překonal špatně viditelnými střelami ve slabém osvětlení. Převaha ve druhé půli už vedla jen ke snížení konečného výsledku.

 

FC MOR.KRUMLOV – SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ      2 : 2 (1 : 2)

 

Kleibl 2

 

Bogner – Jursa,Hlučil,Klodner,Vošmera -  Březina,Zelníček,Machotka,Vejvalka - Schwarz,Kleibl

(Kabelka,Řezáč,Adamík,Laml)

 

V neděli odpoledne nás na umělce Sparty Brno prověřil tým Velké Bíteše. Brzy jsme vedli, když chybu soupeře bezpečně využil Kleibl, soupeř do poločasu výsledek otočil. Druhá půlka se hrála za naší chvílemi dost výrazné převahy a z celé řady vyložených šancí opět Kleibl vyrovnal na konečný výsledek a ukázal se tak jako zatím náš nejspolehlivější střelec. Následující víkend jsou na programu dvě přípravná utkání, nejprve v sobotu od 11.30 hod. hrajeme na umělce VUT Brno s brněnským Slovanem, na neděli je změna proti původnímu plánu, utkání s celkem Jemnicka (Vratěnín) se hraje na přírodní trávě ve Vratěníně od 12.30 hod. (nikoliv na umělce v Jevišovicích.)