Mor.Slavia BRNO – FC MOR.KRUMLOV  3 : 1 (2 : 0)

Rozhodčí : Nováček – Kunický, Kubec  Delegát : Lenfeld

Bogner M. - Klodner,Hlučil,Vošmera,Bittner

Dvořáček,Zelníček,Březina (80.Čihal P.),Kocanda T.

(70.Vystrčil)

Řezáč,Bogner P.

Do Brna na Moravskou Slavii jsme odjížděli s torzem hráčů, přesto při dosavadních výsledcích domácích s vírou v bodový zisk.

Dostali jsme se do první velké šance, leč v zápětí po nedorozumění v naší obraně jsme inkasovali. Opět jsme se dostávali na dostřel domácí branky, ale po špatně zahrané standardní situaci přišel brejk domácích,penalta a druhý gól v naší síti.

Druhý poločas jsme zahájili náporem, avšak místo kontaktního gólu špatně obsazený domácí hlavičkář na našem malém vápně a domácí vedli 3 : 0.  Závěr zápasu probíhal ve znamení našich velkých šancí, ale trefil se jediný Řezáč na začátku poslední čtvrthodiny. Při lepší koncovce pořád ještě bylo možno získat alespoň bod, naši střelci však tentokrát štěstí neměli.

V neděli hostíme na našem hřišti od 15.30 hod. tým Rousínova a v předzápase od 13.00 hod. se utká naše béčko v dalším kole 1.b třídy s dalším nováčkem – týmem Jundrova.

FC M.KRUMLOV dorost – FK ZNOJMO  2 : 6 (1 : 2)

Na vedoucí celek tabulky naši dorostenci tentokrát nestačili.

Tatran ŠATOV – FC M.KRUMLOV „B“    3 : 3 (2 : 3)

Posílené béčko sehrálo v Šatově velmi kvalitní zápas. Na vedení domácích odpověděli v rychlém sledu Bittner,P.Bogner a Dvořáček a vypadalo to pro nás velmi nadějně. Důrazní hráči domácích však zabojovali a góly do šatny a hned na začátku druhého poločasu vyrovnali. Přes další šance na obou stranách vydržela celkem zasloužená remíza až do závěrečného hvizdu.

FC MK „C“ POLÁNKA – VLASATICE   0 : 2 (0 : 0)

Hosté z Vlasatic dvěma góly v závěru pokazili domácím hody, hrálo se již v sobotu odpoledne.

FC M.KRUMLOV/RAKŠICE – ŠANOV   6 : 1 (3 : 0)

Zápas starších žáků vyzněl jasně pro domácí, když dva góly dal Urban a po jednom Tručka,Obrlík,Bartoník a Musil.

HUSTOPEČE – FC M.KRUMLOV st.př.   2 : 10 (2 : 2)

Loskot 3,Výplach 2,Buršík,Štefl,Herman,Hnilica,Foretník

ČAFC ŽIDENICE – FC M.KRUMLOV   4 : 13 (4 : 11)

Schwarz 3,Hnilica 3,Foretník 3 ,Loskot 2,Buršík,Vünsch

Naše přípravky se představily poprvé v krajské soutěži na turnaji v Hustopečích a přivezly plný bodový zisk.