ČAFC Židenice Brno - FC Moravský Krumlov 0:4 (0:1)
Branky: Zelníček, Anders, Procházka, Doubek
Židenice: Konečný M. - Neumann, Jebáček, Němeček, Smolka, Kostka, Polák, Stehlík, Beneš, Mikšovský, Motyčka - Ratiborský, Bělohlávek, Žák, Bím, Čempel, Tůma
Moravský Krumlov: Elis - Klodner, Horák, Široký, Vošmera - Anders, Hlučil,  Staněk, Zelníček (78. Vystrčil), Procházka – Žák (14. Holý, 63. Doubek)

V boji o poslední místo jsme zaslouženě vyhráli. Vítězství mohlo být i vyšší, kdybychom proměnili všechny šance, kterých jsme měli opravdu hodně. Do utkání jsme vstoupili výborně. V 10. minutě proměnil Zelníček nadvakrát samostatný nájezd a vedli jsme 0:1. Velký podíl na vstřelené brance měl Anders, který přešel přes tři protihráče a poslal Zelníčka do samostatného úniku. Aktivní Zelníček mohl zvýšit vedení, ale sám před brankářem tentokrát nedal. Domácí si v celém zápase vypracovali jedinou šanci. V tento moment nás podržel Elis, který ustál šanci Čafky a nedovolil vyrovnání. Druhý poločas se domácí snažili vyrovnat, ale jejich útoky nevedli k ohrožení branky. My jsme trpělivou hrou čekali na šanci. Ta přišla v 68. minutě. Po hezké kombinaci na pravé straně hřiště, přenesl Procházka hru na levou stranu na Anderse, který nabízenou příležitost chladnokrevně využil. Střela levačkou na bližší tyč a míč se třepetá ve vinglu domácí branky. Od této chvíle bylo o výsledku rozhodnuto a otázkou bylo jen výše skóre. Doubek, Procházka ani Vystrčil sami před brankářem neuspěli. Až v 82. minutě prodloužil dlouhý nákop Doubek na Procházku, který svou druhou velkou šancí nepohrdl a zvýšil na 0:3. Na konečných 0:4 upravil výsledek Doubek, po ideální příhře Procházky. Již ve středu nás čeká těžký zápas proti znojemskému béčku. Zápas začíná v 15:30.