Vysoká výhra žáků

V sobotu 28.8.2010 přivítali naši žáci ke svému prvnímu domácímu mistrovskému utkání v krajském přeboru hosty z Mikulova.

Starší žáci

M.K. - Mikulov 11 : 0
Sestava : Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký, Krchňavý, Sobotka, Číhal, Houdek, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Sláma, Tesař, Janda

Nejlepší hráč dle trenéra :
celý tým

Starší žáci toto utkání měli o dost jednodušší, jelikož hosté přijeli jen s devíti hráči což vedlo k trvalému tlaku na jejich branku. Toto pro hosty smutné utkání načal už ve 2 minutě hlavou Hladký. Ve 4 minutě po akci Houdka doráží Ondráček, 6 minuta střílí Houdek doráží Kacký. V 17 minutě chybuje hostující gólman a opět Kacký, 22 minuta Janda přihrává Houdkovi ten sám dává na 5 : 0. 31 minuta po samostatné akci dává gól i náš stoper Šedrla, 32 minuta přichází balon za obranu a Houdek nezaváhal, 34 minuta centruje Janda a hetriku dosahující
Houdek dává na poločasových 8 : 0.
Druhý poločas načal v 37 minutě gólovou střelou Ondáček. Poté jsme se dlouho nedokázali prosadit až do 60 minuty po centru Čemerky dává gól hlavou Hladký. V zápětí v 61 minutě nahrává Koník Krchňavému a ten uzavírá na konečných 11 : 0.

Toto utkání proti oslabenému soupeři, které nám přineslo povinné 3 body bych nijak neoslavoval a doufám, že kluci zůstanou nohama pevně na hřišti, protože sezóna právě začíná a to nejtěžší teprve přijde.

Mladší žáci

M.K. -  Mikulov  1 : 2
Sestava :
Žák, Jelínek, Balík, Smékal , Dvořáček, Žitka, Kočí, Adámek,
Kotlánová, Bureš, Findejs

Filip Žák

Naši mladší nám moc radosti nenadělili zvláště v první poločas byl špatný. Nedokázali jsme si přihrát, zbavovali se zbytečně rychle míče, prostě úplně přešli z fotbalu k nakopávané a od inkasované branky nás zachránily jen zákroky výborně chytajícího Filipa Žáka. Začátkem druhého poločasu ve 31 minutě už jsme , ale inkasovali, kdy po zbytečné  ztrátě balonu šel hostující hráč sám na Žáka a ten souboj prohrál. Hned o minutu později fauloval podle pana rozhodčího ve vápně Dvořáček a kopal se pokutový kop na který si Žák sáhl, ale k naší smůle přesto prohráváme 2 : 0.  Od této chvíle jsme byli lepší a soupeře zamkli na jeho polovině, ale očekávaný gól nepřicházel. Až v 55 minutě po centru na zadní tyč se trefuje Kočí, ale víc
už nám hosté nepovolili.  Pravdou je, že nám chyběli některé opory, ale na to se nemůžeme vymlouvat a příští zápas v Hodoníně tento výpadek kluci napraví.