3. 10. 2011

FC Moravský Krumlov – FC Boskovice 4:0(1:0)

Branky: 48. a 55. Zelníček, 44.Březina, 88.Adamík

Sestava: Bogner – Anders, Klodner, Hlučil Vošmera - Machotka, Březina (75.Jursa), Staněk, Zelníček, Procházka(80. Adamík) – Řezáč (66. Čepera), Staněk

Po dvou zápasech venku, kdy jsme získali jen bod, nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů FC Boskovice. Hosté dosud prohráli jen jednou, přesto jsme šli do zápasu s cílem získat na domácím hřišti tři body. Do zápasu jsme nastoupili od první minuty s dvěma útočníky. Duu Staněk, Řezáč je dohromady teprve 35 let, přesto obranu Boskovic několikrát řádně provětrali. Hosté měli od začátku problémy s aktivním napadáním našich hráčů.

Výsledkem naší snahy byli tři vyložené šance našich útočníků, ale jak Staněk, tak i Řezáč v úniku na brankáře neuspěli. V těchto chvílích se projevila naše největší slabina, proměňování vyložených šancí. Na gól jsme museli čekat až do 44. minuty. Hlučil uvolnil na pravé straně Zelníčka, jehož přízemní centr našel na malém vápně osamoceného Březinu, který pohotově skóroval.

Jak jsme skončili první půli, tak jsme vstoupili do druhého poločasu. V 48. minutě neuspěl v dalším nájezdu na brankáře Procházka, ale odražený míč poslal pohotově do sítě Zelníček. V 55. minutě unikl po levé straně Procházka, předložil před poloprázdnou bránu míč Staňkovi, který ale v další vyložené šanci trefil jen nohy brankáře. Z následného rohu, zvýšil na 3:0 hlavou opět Zelníček. Hosté si v celém zápase vypracovali jedinou gólovou příležitost. Po standardní situaci vytěsnil hlavičku Bogner na roh. Nás v dalším gólovém příspěvku brzdila nepřesnost v koncovce nebo praporek pomezního. Až těsně před koncem skóroval po centru Anderse hlavou střídající Adamík.

Po zaslouženém vysokém vítězství nad Boskovicemi hostíme již tuto neděli první mužstvo tabulky FC Vracov. Výkon našich hráčů byl tou nejlepší pozvánkou.