Vysoké vítězství v přípravě áčka i béčka

28. 7. 2013

V prvním přípravném utkání jsme se střetli s našim tradičním soupeřem Náměští nad Oslavou. Zápas se odehrál v obrovském vedru na perfektně připraveném trávníku v Náměšti. K zápasu jsme nastoupili v nejsilnějším složení, chyběl jen Jirka Procházka, kterého nepustily pracovní povinnosti, a tak odehrál v pátek zápas s béčkem ve Višňové. Zápas jsme vyhráli vysoko 0:4, po poločasovém vedení 0:1. Domácí měli několik dobrých příležitostí v prvním poločase, ve druhém už jsme byli jednoznačně lepší a přidali i 3 branky. Našimi střelci byli Kleibl, Hlučil, Řezáč a Zelníček. Ve středu hrajeme ve Višňovém s divizními Tasovicemi v 18 hodin.

Sestava: Černý(Svatuška) - Klodner, Zelníček, Hlučil, Vošmera - Čepera, Svoboda, Machotka, Březina - Kleibl. Střídali Staněk, Řezáč, Matějka

Béčko vyhrálo ve Višňovém 1:7. O vítězi utkáni bylo rozhodnuto už v prvních minutách a bylo jen otázkou, kde se zastaví konečné výše skóre. Hattrick si připsal Pelikán, po dvou brankách přidali Jursa a Procházka.

Sestava: Svatuška - Navrátil,Žák, Horák, Jursa - Houdek T., Laml, Anders,Adamík - Pelikán , Procházka. Střídali Houdek R., Koník, Krchňavý

Dorost prohrál doma v silně kombinované sestavě s Prosiměřicemi 1:2.