Slovan Bzenec - FC Moravský Krumlov 0:1 (0:0)

Branka: 75. Zelníček

Bzenec: Zeman - Dulovecz M., Linhart, Hrotek, Dulovecz T., Vítek, Dobeš, Škodík, Zůbek, Kasala, Šifel (Ingr)

Moravský Krumlov: Bogner -  Machotka, Klodner, Hlučil, Anders -  Kůra (85.Adamík), Zelníček, Březina, Staněk (76.Laml) -  Řezáč, Pelikán

Zápas v Bzenci se musel divákovi líbit. Při takovém množství šanci na obou stranách mohlo utkání klidně skončit 5:5. Vše odstartovala pěkná individuální akce Řezáče, po jehož střele se otřáslo břevno. O minutu později jsme špatnou rozehrávkou darovali domácím míč a ti postupovali dva na jednoho, naštěstí pro nás nevyřešili situaci ideálně. Zápas se odvíjel v podobném duchu. Z našich byl nejaktivnější Řezáč, ale z několika šancí se mu nepodařilo skórovat. Domácí se taky činili a několikrát nás musel podržet Bogner. S přibývajícím časem bylo jasné, že rozhodne jeden gól. V 75. minutě se opřel do míče na hranici vápna Zelníček a prostřelil gólmana. Domácí vrhli všechny síly do útoku a do našeho vápna mířil jeden centr za druhým. Naše obrana společně s vynikajícím Bognerem všechny situace vyřešila, a tak si podruhé za sebou odvážíme z Bzence 3 body.