Slavoj Podivín - FC Moravský Krumlov 2:2 (2:0)

Branky: 27. Stojkovič, 30. Kadrnka - 90. a 90.+1 Zelníček

Diváků: 120

Podivín: Létal - Praks, Řezáč, Martečík, Švestka M., Fric, Dohnal, Švestka K., Stojkovič, Kadrnka, Nevěděl (Halm, Derbl)

Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Zelníček, Hlučil, Machotka, Březina, Řezáč, Procházka, Vošmera, Čepera, Svoboda (Jursa, Staněk, Adamík)

Jarní část sezóny jsme zahájili remízou v Podivíně. První poločas patřil domácím. Poločasový výsledek 2:0 pro nás byl lichotivý, neboť jsme vůbec neohrozili branku domácích, a kdyby Podivín proměnil některou ze svých šancí a zvýšil na 3:0 asi by bylo po zápase. Druhá půle patřila nám, bohužel jsme ale dlouho byli v koncovce neškodní. Šance Zelníčka, Čepery, Březiny a Procházky přímo volali po gólu. Nakonec jsme se dokázali prosadit až v samém závěru, kdy se zdálo, že z Podivína odjedeme s prázdnou. Domácí obrana nechala dvakrát na zadní tyči volného Zelníčka, který dvěma góly v průběhu minuty vyrovnal.