Jdi na obsah Jdi na menu

Žáci - MODEL CUP BLANSKO 2012

Turnaj Blansko

19.2.2012 se starší dorost zúčastnil turnaje Z-Model cup v Blansku za účasti mužstev


Skupina A

  • FK Blansko
  • FC Medlánky
  • 1.SK Prostějov
  • Tatran Bohunice

Skupina B

  • SK Vojkovice
  • SK Moravská Slávia Brno
  • FC Moravský Krumov
  • Tatran Starý Lískovec

Hráči:FRANC Jakub,TESAŘ Karel,BOHUNSKÝ Radek,DVOŘÁČEK David,BALÍK David,TUZA 20120219_142125.jpgMarek,OLIVA Dominik,SLÁMA Ondřej,ŠIMČÍK Daniel,BRÁZDA Lubomír,ŠEVČÍK Jiří,URBÁNEK Patrik


Hned na úvod jsme se střetli se Starým Lískovcem, který nakonec byl nejen první ve skupině, ale i náš finálový soupeř a nakonec celkový vítěz turnaje.


Zápas jsme nezačali dobře, než se kluci rozkoukali prohrávali jsme 2:0, později snížil DVOŘÁČEK a nakonec i vyrovnal BRÁZDA, ale po několika nepřesnostech v rozehrávce soupeř z brejků nejprve zvýšil na 2:3 a později stanovil konečný výsledek 2:4.


Další zápas jsme hráli s Moravskou Slávií Brno, kde si kluci po výborném výkonu spravili chuť a nasázeli jim hned 6 branek .BOHUNSKÝ Radek  3x,BRÁZDA Lubomír 2x a URBÁNEK Patrik.0:6.


Poslední zápas ve skupině jsme hráli s týmem SK Vojkovice, se kterýmy jsme remizovali 2:2, když se trefil Luba BRÁZDA a Radek BOHUNSKÝ a tato remíza nás posunula na druhé místo, které znamenalo postup do semifinále.Vzhledem k tomu, že jsme měli stejně bodů jako Vojkovice a vzájemný zápas skončil také  remízou - rozhodlo až to,že jsme obdrželi méně branek .


Semifinále jsme "chytli" vítěze skupiny A,kterým byli FC Medlánky.Znovu po výborném výkonu a nasazení jsme zápas zvládly a vyhráli 2:0.Po trefách SLÁMY a BOHUNSKÉHO.
Ve Finále proti našemu prvnímu soupeři ze Starého Lískovce jsme utpěli porážku 0:4.Když nám zrovna neprospěla pauza mezi zapasami ,která trvala skoro
20120219_142228.jpg 1,5 hod.Také se na nás projevila menší unava.


NEJLEPŠÍM HRÁČEM turnaje byl vyhlášen RADEK BOHUNSKÝ (FC Moravský Krumlov)
NEJLEPŠÍM BRANKÁŘEM byl vyhlášen ŠVANTNER Jakub (FC Medlánky)
NEJLEPŠÍM STŘELCEM se stal FORLAN Adam (Tatran Starý Lískovec)


Chtěl bych pochválit a všechny hráče za předvedené výkony a mezi nimi také našeho nejmladšího hráče(brankáře) z mladších žáků Jirky Ševčíka, který se nám velice líbil a v neposlední řadě poděkovat  organizátorům turnaje za skvěle připravený turnaj.


               

Michal Bogner 

 

snimek-095.jpg

 

snimek-097.jpg