Jdi na obsah Jdi na menu

Žáci na VANGL cupu

26. 1. 2016

Žáci třetí

V sobotu 29.12.2015 se naši starší žáci zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v Ivančicích nazvaného VANGL CUP. Hrálo se na branky 2x5 metrů po 20 minut bez výměny stran s počtem hráčů 4+1. Osm mužstev bylo rozlosováno do dvou skupin A/ FC Ivančice,FC Mor.Krumlov, 1.SC Znojmo U14, Náměšť nad Oslavou. Skupina B/ Flinta Brno, FC Žďas Žďár ,1.SC Znojmo U15, SK Slatina.

Náš první zápas na turnaji proti Ivančicím nedopadl dobře, po neproměnění několika šancí domácí trestali a k vítězství jim stačili dvě vstřelené branky M.K.-Ivančice 0-2.

Ve druhém zápase jsme už slabšímu soupeři nedali šanci a po několika krásných kombinacích a gólech jasně vyhráli M.K.-Náměšť nad Oslavou 11-0.

Třetí zápas jsme nezačali dobře a brzy inkasovali, ale svou bojovností dokázali otočit a vyrovnaný mač vyhrát M.K.-1.SC Znojmo U14 3-1.

Zápas o třetí místo měl vynikající úroveň, alespoň co se nasazení týče. Narazili jsme na fyzicky i technicky velmi dobře vybaveného soupeře. Opět jsme brzy prohrávali a to už o dvě branky, ale kluci hnáni naším velkým vynikajícím fanklubem dokázali doslova vydřít zasloužené vítězství M.K.-Žďas Žďár 5-3.

Třetí místo na tomto kvalitně obsazeném turnaji je pro naše barvy určitě úspěch na kterém se podíleli : Březina Marek, Pospíšil Vojta, Pospíšil Ondra, Dvořáček Jakub, Jackovič Jan, Čaněk Ladislav, Stix Milan, Pelaj Jakub a Hladík Roman.

 

Nahodil Jan

 

Konečné pořadí turnaje: 1-Flinta Brno , 2-FC Ivančice , 3-FC Mor.Krumlov , 4-Žďas Žďár , 5-1.SC Znojmo U15 , 6-1.SC Znojmo U14 , 7-SK Slatina , 8-Náměšť nad Oslavou.