Žáci se Zbrojovkou o čelo tabulky

Ve středu 22.9.2010 se konala dohrávka 5 kola našich žáků se Zbrojovkou Brno C.Toto dohrávané kolo bylo zajímavé zejména v tom,že pokud by starší vyhráli tak se dostanou (teď si přiznejme kdo by to čekal) na první místo krajského přeboru , ale nepředbíhejme, protože jako první v 15:00 hodin začali mladší.

MLADŠÍ

M.K.-Zbrojovka C 1:3

Sestava:Žák,Novosad,Kotlánová,Balík,Jelínek,Kocanda,Dvořáček,Žitka, Adámek,Urbánek, Zimmermann ,Smékal,Findejs,Šedrla,Bureš

Mladší narazili na velmi dobře technicky, ale hlavně rychlostně vybaveného soupeře.První poločas jsme sice většinou strávili na půli hostí, ale soupeř nám dával lekce z produktivity.Ve 3min. po zaváhání naší obrany a špatném postavení Žáka prohráváme. 20min. přinesla rychlý brejk a prohráváme 0:2.V největší šanci se ve 22min ocitl po našem šestém rohovém kopu Kocanda pálí nad.
Druhý poločas nás soupeř dostal pod tlak ze kterého jsme se ovšem dočkali snížení po úniku Urbánka posunuje Kočí na premiérově krásně střílejícího Adámka.Tato radost nám vydržela jen 3min kdy opět po rychlém brejku inkasujeme na konečných 1:3.
Ze ztráty bodů v tomto utkání viníme velmi lacině obdržené branky čehož se v příštích utkáních musíme vyvarovat!

Nejlepší hráč dle trenéra Adámek.

STARŠÍ

M.K.-Zbrojovka C 5:0

Sestava:
Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Číhal, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Sláma, Tesař, Tuza, Holátko.

Starší začali svůj první poločas velmi aktivně a soupeře nutili k chybám,které ovšem naši paliči nebyli schopni přetavit na góly.O jediný zásah první půle se přesto po obrovské chybě hostů postaral Houdek.
Druhý poločas zahajují hosté ve 38min.střelou z přímého kopu do dřevna.Toto zvonění jako by probudilo naše střelce a už ve 40min. po samostatné akci dává Hladký na 2:0. Minelu brankáře ze 41min. trestá Houdek. 42min Holátko jde sám nedává, ale už neomylný Houdek doráží.Jasné vítězství v 51.min. potvrzuje a na konečných 5:0 upravuje Koník
Nezbývá než kluky pochválit za předvedenou hru zvláště ve druhém poločase a doufám, že v Kyjově budeme pokračovat v nastaveném trendu.

Nejlepší hráč dle trenéra:Bohunský