V sobotu 9.10.2010 vyjeli brzy ráno naši žáci bojovat o body do Boskovic. Na malém umělém povrchu se nehrál a snad ani nedal hrát nijak líbivý fotbal, a tak to bylo spíše o bojovnosti a trpělivosti.

STARŠÍ
Boskovice-M.K. 1:2
Sestava: Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký, Krchňavý, Číhal, Houdek, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Janda,Tuza,Sobotka

Starší narazili na soupeře ,který se snažil hlavně zodpovědně bránit a hrozil pouze ze standartních situací zahrávaných na dva vysoké stopery o čem jsme se přesvědčili už v 5min.,kdy nám jeden z nich dal gól.Poté jsme začali tlačit,ale zhuštěnou obranu se nám nedařilo prolomit až do 25min. po pravé straně uniká Kacký přihrává pod sebe Sobotkovy a jeho střelu lehce tečuje Houdek na poločasových 1:1.
Druhý poločas se dostáváme do více příležitostí,ale v největších šancích nás zastavil zdvižený praporek domácího pomezního.V 55min. se ovšem zavykládal a tak Číhal dává za obranu Ondráčkovi a jeho centr uklízí do branky Houdek.V 61min. jsme přidali pojistku,ale to už byl pan pomezní pozorný a gól neplatil.Konec utkání si kluci pohlídali a tak vydřené a velmi cenné 3body nám zůstali.
Nejlepší hráč dle trenéra:Houdek

MLADŠÍ
Boskovice-M.K. 4:1
Sestava:Žák, Findejs, Kotlánová, Balík, Smékal, Žitka, Dvořáček, Kocanda, Zimmermann, Urbánek, Šimčík.

Mladší sehráli velmi smolný zápas,už ranní příchod k autobusu, kde se nás sešlo akorát jedenáct,nevěstil nic dobrého.Konečný výsledek tomu sice neodpovídá,ale minimálně bod si kluci odvézt zasloužili.V 7min. přišel rohový kop domácích rozehraný na krátko obrana spí a prohráváme. Naše odpověď přišla ve 25min. také po roh.kopu na zadní tyč kde doráží Kocanda.
Druhý poločas začínáme opět smolně a necháváme domácí velmi lacině skórovat.To nás ovšem nastartuje a soupeře tlačíme výsledek je, že po našem roh.kopu si dává vlastní gól,k údivu všech zaznívá píšťalka a pro údajný ofsajd(domácím neodmávaný) není uznán. 42min. přinesla další paradox po jemném faulu na Dvořáčka ve vápně(tak1až2metry) sudí píská (zřejmě kompenzace myslel jsem si),ale opět se nestačím divit,rozhodčí nás posílá mimo pokutové území.Následný přímí kop nevyužíváme.V 51min. Dvořáček krásně uvolňuje Urbánka ten postupuje sám ale šanci na vyrovnání neproměňuje.Následně už riskujeme a soupeř náhodnými góly navyšuje na nespravedlivých 4:1.
Po utkání si podávám ruku s domácím trenérem a společně konstatujeme, že remíza by byla spravedlivá a proč byl hlavní arbitr tohoto utkání,jak sám konstatoval kde o nic nejde,proti? To už se nikdy nedozvíme.
Nejlepší hráč dle trenéra:celý tým