Žáci v Hodoníně

V neděli 5.9.2010 sehráli naši žáci své třetí mistrovské utkání na horké nebo spíše promočené půdě Hodonína.

Starší žáci

Hodonín - M.K. 0 : 1
Sestava : Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Kacký, Krchňavý, Číhal, Houdek, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Sláma, Tesař, Janda,Tuza

Naši starší žáci začali svůj první poločas velmi zodpovědně a soupeře nepustili do žádné vážnější akce. Sami se pokoušeli o střeli z větší vzdálenosti, a když se ocitli před domácím brankářem tak své šance doslova proklouzali.
Druhý poločas probíhal v naprosto stejném duchu s tím rozdílem, že jsme v 50té minutě po střele Šedrli do tyče a dorážce Kackého rozhodli o našem velmi cenném vybojovaném vítězství.
Závěrem bych kluky pochválil, že soupeře nepustil do žádné šance a vybojovali tři body, ale za předvedenou hru sice na velmi kluzkém terénu, ale určitě NE

Nejlepší hráč dle trenéra Kacký

Mladší žáci
Hodonín - M.K. 0 : 4
Sestava : Žák, Novosad, Jelínek, Kocanda, Smékal, Dvořáček, Žitka, Kočí, Adámek, Urbánek, Kotlánová,  Zimmermann , Findejs

Naši mladší měli co napravovat po nevydařeném domácím utkání a dopředu musím říct, že se jim to povedlo na výbornou.
Kluci narazili na velmi houževnaté domácí, které za celý zápas pustili do třech šancí, ty však zlikvidoval brankář Žák.
Jako první začal ve 25té minutě po krásné akci Dvořáček, Kotlánová soupeře Urbánek. Ve 28mé minutě Kotlánová vybojovala ztracený míč přihrála Urbánkovi a ten z nemožného úhlu dává na poločasových 2 : 0. 40tá minuta nám přinesla krásný pas Dvořáčka a umístěnou střelou Kočího 3 : 0.
V 50té minutě po nacvičeném rohu, střele Adámka a velké skrumáži doráží Kočí na konečných 4 : 0.
Nezbývá než konstatovat, že oprava domácího utkání klukům vyšla na výbornou a následující prověrka v Blansku nám ukáže vzestupnou formu.