Žáci ve svátek

V úterý 28.9.2010 bylo sehráno sedmé kolo krajského přeboru žáků. Kluci hostili Bystrc B, bohužel vlivem počasí, naše hřiště připomínalo spíše brouzdaliště, tak jsme se přesunuli do azylu v blízkých Bohuticích.
Na zdejším výborně připravené hřiště, kde doslova nebyla jediná louže ,začínali jako první v 11.45 starší.

STARŠÍ
M.K-Bystrc B 7:1
Sestava: Kohout, Čemerka, Šedrla, Koník, Bohunský, Krchňavý, Sobotka, Číhal, Ondráček, Hladký, Schlezinger, Tesař, Janda, Tuza, Holátko.

Za neustálého mírného deště a studeného větru jsme ovšem předvedli vynikající nástup už v 1min. Houdek ideálně uvolňuje Kackého 1:0.Ve 3min. Koník přímo z rohového kopu 2:0.V 5min. Houdek sám Hladký doráží 3:0. 8min. Kackého střelu doráží Sobotka do prázdné.Naši jasnou převahu v prvním poločase potvrdili ještě po přihrávce od Hladkého Houdek a Hodkovu přihrávku za starší premiérově střílející Schlezinger,který dává na poločasových 6:0.
Druhý poločas snad vlivem dosavadního výsledkového vývoje nastoupili kluci jako vyměnění.Zapomněli, že fotbal je kolektivní hra, nedokázali si přihrát a když se dostali do šance mysleli více na sebe než na volného spoluhráče.A tak jediný náš gól vstřelil ve 45min.Sobotka.V 67min. dokonce naše obrana dovolila soupeři snížit na konečných 7:1.
Takže hodnocení tohoto zápasu je jednoduché, výsledek výborný,první poločas výborný,druhý poločas nedostatečný.
Nejlepší hráč dle trenéra:

MLADŠÍ
M.K.-Bystrc B
Sestava: Žák,Novosad,Jelínek,Balík,Kocanda, Smékal,  Dvořáček, Žitka,Kočí, Adámek,Urbánek, Kotlánová, Zimmermann ,Findejs,Šedrla,Šimčík

Mladší narazili na soupeře se kterým měli rozhodnout v prvním poločase, protože šance jsme na to rozhodně měli, ale využít jsme je nedokázali,až na jedinou v 15.min., kdy Adámek přihrává na Urbánka ten pouští Kocandovi,který střelou pod víko nedává brankáři šanci.Ve 22min.k naší smůle přišel naprosto zbytečný roh hostí po kterém inkasujeme opět velmi laciný gól.
Druhý poločas se hrálo mezi vápny, ale už bez větší šance
Co nás na tomto zápase nejvíc mrzí jsou neproměněné šance v první půli,které nás stáli body.
Nejlepší hráč dle trenéra: Kotlánová