22. 10. 2012

Sparta Brno - MK A 2:2 (2:0)

Branky: Kůra, Zelníček

Sestava: Bogner - Anders, Klodner, Hlučil, Vošmera - Březina (90.Adamík), Machotka, Staněk (46.Kůra), Zelníček, Procházka - Řezáč (75.Pelikán)

Na Spartě jsme odehráli zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme nastoupili s jedním útočníkem a zesíleným středem pole. V tomto postavení se nám však vůbec nevedlo. Řezáč byl na hrotu odříznutý a  střed zálohy nám nefungoval. V první půli jsme byli moc roztažení, což individuálně výborně hrajícím domácím vyhovovalo. Sparta využila prostor, který dostala a po zásluze vedla v poločase 2:0.

Druhá půlka byla o něčem jiném. Kůra nahradil Staňka a vrátili jsme se ke klasickému 4-4-2. Domácí jsme začali atakovat už při rozehrávce, což jim dělalo velké problémy a nemohli už tolik kombinovat. Po brankách Kůry a Zelníčka jsme vyrovnali na 2:2. Oba celky chtěly vyhrát, a tak se hrál nadprůměrný fotbal se šancemi na obou stranách. Nás opět podržel Bogner, gól Pelikána nebyl pro ofsajd uznán. Zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.