Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní příprava Áčka

14. 3. 2017

FC MOR.KRUMLOV – PŘIBYSLAVICE   1 : 2 (0 : 1)

  • Tuza

Kohout (Bogner)

Svoboda,Hlučil,Matějka,Jursa

Tuza,Kabelka,Sobotka,Machotka

Bittner,Staněk (Čihal)

 

 

Poslední přípravný zápas před zahájením jarní části krajského přeboru sehrálo naše mužstvo na trávě v Hrotovicích. Opět se prokázal fakt, že naší největší slabinou je proměňování vyložených šancí. Naše nejméně čtyři gól nepřinesly, zatímco náš soupeř byl po brejku jednou úspěšný.

Ve druhém poločase pokračovali naší hráči v nátlakové hře, bohužel pouze s jedním gólovým úspěchem. Soupeř získal s ojedinělých útoků po faulu Bognera penaltu a bezpečně ji proměnil.

V neděli 19.3.2017 od 15.00 hodin je na našem hřišti na programu úvodní jarní kolo a tento zápas bude po vzájemné  dohodě i čtvrtfinálovým soubojem v krajském poháru. Našim soupeřem bude tým SK Olympia Ráječko a nyní si lze jen přát, aby se umoudřilo počasí, protože jak je všeobecně známo, v tuto roční dobu bývá naše hřiště velmi mokré.

 

FC MOR.KRUMLOV – MOR.BUDĚJOVICE   2 : 0 (0 : 0)

 

  • Bittner, Novák

 

Kohout (Bogner)

Svoboda,Hlučil,Matějka,Jursa

Tuza,Machotka,Novák,Čihal

Staněk,Řezáč (Adamík,Kolegar,Bittner,Vošmera)

 

Předposlední přípravné utkání již z naší strany sneslo přísnější měřítko, první poločas byl herně velmi dobrý, naši střelci však naprosto zklamali v zakončení,  když nejméně čtyři naše vyložené šance zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase po vystřídání čtyř hráčů v poli již hra nebyla tolik líbivá, byla však účelná, dali jsme dva góly a soupeře prakticky nepustili k vážnému ohrožení naší branky. Několik pokusů z větší vzdálenosti Bogner bezpečně zlikvidoval.

Poslední přípravný zápas bude sehrán v neděli od 14.00 hod. na přírodní trávě v Hrotovicích a našim soupeřem bude tým z kraje Vysočina – Přibyslavice.

A o týden později 19.3.2017 již začínají jarní boje v krajském přeboru, když našim prvním soupeřem je celek Ráječka.

 

 

 

FC MOR.KRUMLOV - Sokol DOBŠICE  3 : 2 (0 : 1)

 

  • Bittner, Řezáč, Staněk

 

Kohout (Bogner)

Svoboda,Matějka,Hlučil,Jursa

Březina,Kabelka,Machotka,Bittner

Řezáč,Staněk ( Sláma,Čihal,Sobotka )

 

 

Proti přednímu celku 1.A třídy sehrálo naše mužstvo zatím nejkvalitnější přípravný zápas.

V prvním poločase hrál náš soupeř velmi dobře a po zásluze se dostal do vedení.

Ve druhé půli se naše hra zlepšila a podařilo se nám výsledek otočit, navíc Machotka neproměnil pokutový kop a v závěru hráči Dobšic usilovali o vyrovnání.

Přes některé omluvené absence v našem mužstvu byli k dispozici tři hráče na střídání do pole a oba brankáři,takže náš kádr hráčů se s blížícím začátkem soutěží naplňuje,což je velmi pozitivní.

Další zápas sehrajeme opět a v přípravě naposledy v Jevišovicích v neděli od 14.00 hod. proti týmu Moravských Budějovic.

 

 

FC MOR.KRUMLOV – TASOVICE „B“   6 : 2 (2 : 1)

 

  • Řezáč 2, Machotka 2, Staněk, Březina

 

Kohout (Bogner)

Svoboda,Kabelka,Matějka,Sláma

Tuza,Machotka,Novák,Čihal

Řezáč,Staněk (Březina)

 

Další přípravný zápas odehrálo naše mužstvo v Jevišovicích proti béčku Tasovic a přestože opět byli někteří naši hráči omluveni, byla naše převaha téměř trvalá. Pouze v některých herních pasážích, kdy naši hráči polevili v koncentraci, přišel ke slovu i soupeř a dokázal korigovat brankový rozdíl, který zejména ve druhém poločase narůstal v náš prospěch.

Další přípravný zápas sehrajeme opět v Jevišovicích proti týmu Dobšic, hraje se v sobotu od 18.00 hodin.

 

 

FC MORAVSKÝ KRUMLOV – OKŘÍŠKY  2 : 3 (1 : 0)

  • Tuza,Sláma

 

Kohout (Bogner)

Jursa,Hlučil,Matějka,Vošmera

Bittner,Machotka,Kabelka,Adamík

Tuza,Novák (Sláma)

 

Přípravné utkání proti celku z kraje Vysočina mělo dva rozdílné poločasy.

V prvním vypadala naše hra na toto roční období velmi dobře, hráči byli neustále v pohybu a dobrou kombinací soupeře přehrávali, po změně stran se pohyb zhoršil a přišly šance a nakonec i góly v síti Bognera, který se vystřídal v brance s Kohoutem. Omluvených hráčů z různých důvodů byla celá řada, takže na střídání v poli byl jediný Sláma.

V dalších zápasech by se již měli ukázat všichni,kteří budou k dispozici pro jarní boje v krajském přeboru. V neděli 19.2.2017 od  12.00 hod. je na programu v Jevišovicích další zápas, zřejmě však dojde ke změně soupeře, místo původně domluvených  Tasovic bude našim soupeřem pravděpodobně Šatov.

 

FC MOR.KRUMLOV – Sokol HEVLÍN   4 : 2 (2 : 1)

  •  Staněk 2,Machotka,Bittner

 

      Bogner

Bittner,Svoboda,Kabelka,Jursa

      Dvořáček,Machotka,Řezáč,Adamík

      Staněk,Sláma (Sobotka)

 

Na úvod jarní přípravy sehrálo naše mužstvo na umělce v Hrušovanech utkání proti celku 1.B třídy a v utkání bylo znát,  že jde o začátek sezóny,kdy ještě herní stránka není na patřičné úrovni.

K dispozici ani nebyli všichni hráči,protože toto utkání bylo dohodnuto mimo původně daný program, který bude zahájen tuto neděli 12.2.2017 ve 14.00 hod. v Jevišovicích, kde bude našim soupeřem celek z kraje Vysočina – Okříšky.

Zápas proti Hevlínu byl pro naše hráče velmi dobrým trénin-kem,zahrál si Bittner z Ivančic,který má zájem u nás působit, druhý poločas hrál Sobotka,který by se měl vrátit z Horních Kounic. Byla k vidění celá řada gólových šancí, jejichž promě-ňování je naší bolestí,brankář Bogner se předvedl zlikvidováním soupeřovy penalty,leč na tomto postu dostane ještě ve dvou soutěžních zápasech při trestu naší gólmanské jedničky šanci některý z náhradníků.

Do zahájení jarní části krajského přeboru sehrajeme pět přípravných zápasů,takže bude ještě dosti času se kvalitně na soutěžní boje připravit.