2. 6. 2011

1. SC Znojmo B - FC Moravský Krumlov 3:1 (1:0)

Branky: 24.Krajičič,58.Vavřík,88.Podzemský-77.Procházka

Sestava:Elis - Klodner, Záviška, Hlučil, Matějka - Březina (46. Anders), Zelníček, Machotka, Staněk, Procházka - Čepera (73.Řezáč)

Poslední kolo jsme se znojemským béčkem jsme předehráli netradičně ve středu.Jak my, tak i domácí se chtěli vyhnout zápasu na umělce v Jevišovicích. Domácí v prvním poločase diktovali tempo. Dobře kombinovali a většinu času drželi míč. Výsledkem bylo několik střel ze střední vzdálenosti, které ale Elis bez problému vyrazil. Jediná šance domácích v první půli přišla po Záviškově podklouznutí při rozehrávce. Krajičič byl sám před brankářem a nedal Elisovi šanci Domácí byli v tomto zápase velmi produktivní a jak se později ukázalo tři své možnosti proměnili ve tři góly. My jsme byli v prvním poločase příliš bázliví, naše akce končily u velkého čtverce. Přesto jsme mohli jít i do vedení, kdyby překvapivá střela Březiny neskončila jen na břevně. Ve druhé půli se obraz hry změnil. Víc jsme na domácí zatlačili, s čímž začali mít znojemští problémy . V 55. minutě přišla obrovská možnost na vyrovnání, Procházka postupoval sám na brankáře, který jeho střelu vyrazil, odražený míč se odrazil k Andersovi, jeho střelu brankář s námahou vyrazil ke zcela volnému Čeperovi, který měl před sebou téměř prázdnou bránu, bohužel jeho střela skončila vedle. Opět platilo nedáš-dostaneš. V 58. minutě přišlo druhá šance domácích a druhý gól z kopačky Vavříka. Tak jako u první branky byla na začátku akce zbytečná ztráta, tentokrát ztratil ve středu hřiště míč Machotka. Naději na bodový zisk vykřesal v 77. minutě Procházka, který z pravé strany snížil na 2:1. O několik minut později mohlo být vyrovnáno. Ve vyložené šanci se ocitl opět Procházka, ale jeho lob skončil nad břevnem. Konečnou podobu výsledku dal Podzemský, který chladnokrevně dloubnul Elise a využil tak i třetí šanci domácích v utkání. V sobotu zajíždíme na na hřiště lídra soutěže z Bohunic