Velké Pavlovice – FC MK žáci st. 0:4 (0:3)

Sestava: Kohout-Čemerka,Šedrla, Koník, Štěpanovský-Janda, Vejvalka, Sobotka, Příhoda-Holátko, Houdek-Sláma, Šlezinger,Urbánek, Kotlánová

Branky: 7. a 13. Houdek, 34. Příhoda, 43. Koník

Z Velkých Pavlovic si odvážíme další vítězství. Poprvé se prosadil Houdek, který svou třetí střelou během sedmi minut otevřel skóre. V 13. Minutě to bylo již 2:0, když skóroval po samostatném nájezdu opět Houdek. Ten mohl do poločasové přestávky zkompletovat hattrick, ale v dalších šancích neuspěl. Těsně před půlí se prosadil po akci Koníka Příhoda, a tak jsme odcházeli do kabin se zaslouženým tříbrankovým vedením.  Z mnoha šancí jsme dokázali přidat jen jednu branku Koníkem, který střelou z hranice velkého vápna uzavřel skóre na konečných 0:4.

Velké Pavlovice – FC MK žáci ml. 1:6

Sestava: Kotlánová - Novosad, Sláma, Holátko, Sobotka - Urbánek, Tuza, Šlezinger, Dvořáček - Oliva, Šedrla Petr

Branky: Urbánek 3, Oliva 2, Šlezinger

Mladší žáci potvrdili roli favorita a domácí jednoznačně přehráli.