V sobotu 1.5.2010 na svátek práce naši žáci přivítali soupeře z Velkých Pavlovic. Soupeř nacházející se ve středu tabulky měl být potvrzením bodů dovezených ze Zastávky.

M.K. - Velké Pavlovice 13 : 0

Sestava: Kohout, Bohunský (55.min Zpěvák), Šedrla, Koník, Štěpanovský, Kacký, Sobotka, Vejvalka, Číhal (50.min Janda), Hladký, Houdek

Naši starší žáci tento zápas zvládli famózně. Hosté se na naši polovinu dostávali opravdu jen sporadicky a bylo jen otázkou, jak na tom budeme s pověstným mrakem špatné koncovky, ale tento mrak se zřejmě vypršel noc před zápasem.
Posuďte sami. Probíhala 9. minuta, centroval Vejvalka a Houdek hlavou přehazuje gólmana, 20. minuta Koník zahrává roh a nekrytý Sobotka hlavou 2:0, 25.minuta Koník centruje Hladký hlavou 3:0, 30. minuta Čihal centruje Kacký do tyče a Houdek doráží.
Druhý poločas načal ve 40. minutě Kacký, kdy jeho střílený centr končí v bráně.
45. minuta Vejvalka krásně uvolňuje Houdka klička brankáři 6:0
52. minuta Sobotka prostrkuje Hladkému a je 7:0
55. minuta po přihrávce za obranu od Vejvalky Houdek sám 8:0
57. minuta odražený balón a z hranice šestnácky Kacký 9:0
60. minuta Sobotka krásná střela z 20 metrů 10:0
62. minuta se dostal ke střele z velkého vápna 11:0
65. minuta po zpětné přihrávce od Vejvalky Sobotka 12:0
68. minuta po konečných 13:0 upravuje po samostatném úniku opět Houdek.
Závěrem nezbývá než klukům poblahopřát k zatím nejlepšímu jarnímu výkonu a doufat, že zůstanou proti Mor. Slávii nohama i hlavou na zemi a dovezou opět 3 body.
Nejlepším hráčem dle trenéra celý tým !!!!!!!!!!!!!!

M.K. - Velké Pavlovice 7: 1

Sestava: Holátko, Novosad, Bohunský, Sláma, Sobotka, Kočí, Tuza, Šlezinger, Urbánek, Lubas, Dvořáček, Šedrla, Smékal, Kocanda, Zimmermann

Naši mladší žáci nám předvedli velmi utrápený první poločas, když už od 2. minuty vedli po krásné střele Urbánka 1:0. Poté začali zahazovat jednu šanci za druhou a tak soupeř po otřepaném nedáš dostaneš využil ve 12. minutě standartku na srovnání. Naši kluci pokrčovali v nastaveném trendu a tak se skóre měnilo až těsně před odchodem do kabin, kdy ve 29. minutě krásně unikl Tuza a přihrál Šlezingerovi a bylo 2:1.
Druhý poločas oživili naši benjamínci z přípravky a ve 36. minutě po centru Smékala Tuza dává na 3:1 a úplný klid na kopačky přinesla hned 37. minuta, kdy k odraženému míči za šestnáctkou se dostává Šlezinger a krásně dává na 4:1. poté už byl zápas zcela v naší režii a po Sobotkově nastřelené horní tyči se v
50. minutě krásně uvolňuje Dvořáček a předkládá balón před bránu debutujícímu benjamínkovi Zimmermannovi a je 5:1.
55. minuta přinesla nádherný okamžik, kdy po zpětné přihrávce se nádherně z dobrých 25-ti metrů trefil Šlezinger 6:1 a na konečných 7:1 upravil v 59. minutě náš důrazný snaipr Dvořáček.
Naši mladší žáci nám předvedli dva rozdílné poločasy, kdy v prvním nám nevyšlo skoro nic a ve druhém skoro všechno. I takový může být fotbal, nicméně bychom rádi , kdyby se kluci drželi toho druhého.
Závěrem bychom rádi poděkovali klukům z přípravky za jejich velmi dobrý výkon a tudíž i jejim trenérům, kteří je zřejmě velmi dobře připravují.