V sobotu 12.6.2010 sehráli naši žáci, napsal bych až v tropickém vedru, velmi důležité utkání o postup do vyšší soutěže s naším pronásledovatelem v tabulce domácími Ivančicemi.

Ivančice - M.K 5:0

Sestava:Kohout,Štěpanovský,Šedrla,Koník,Čemerka,Číhal(Šlezinger),Vejvalka,Sobotka,

Kacký, Houdek,Hladký

Vzhledem k tomu, že naši starší žáci vedli soutěž o 6 bodů , rozhoduje vzájemné utkání a Ivančické doma jsme porazili 3:0, tak nám stačilo třebas i prohrát jen o 2 góly.
Toto naši kluci zřejmě dobře věděli a tak si řekli, že to přijde asi samo. Nasadili taktiku betonových sloupků ve vinohradech a dívali se na soupeře, jak nám sází góly.
Už ve 3. minutě po našich dvou hrubkách dává soupeř na 1:0, ve 20 minutě naše obrana zaspala a soupeř zvyšuje na 2:0, o 2 minuty později útočník domácích přes dva naše obránce v pohodě nahrává a prohráváme 3:0. Po poločase a bouři v kabině se naše hra zlepšila, ale kýžený gól nepřinesla. A tak soupeř dál trestal dalšími dvěma zásahy
Závěrem nutno říct, že kluci balvan v podobě postupu absolutně neunesli a nechali v Ivančicích stopu, že do vyšší soutěže snad ani nepatří.
Naštěstí máme v úterý k dispozici ještě dohrávku s Miroslaví (která ještě tuto část sezóny neprohrála), kdy můžeme dokázat pravý opak a je jenom na nás to dokázat.

Ivančice-M.K 1:1

Sestava:Holátko,Novosad,Bohunský,Sláma,Sobotka,Kočí,Šlezinger,Tuza,Urbánek,

Dvořáček,Kocanda,Lubas,Kotlánová,Zimmermann,Šedrla.

Mladší žáci se střetli se soupeřem o bod pod námi a nutno říct, že si zasloužili vyhrát. Nejprve jsme prohrávali po naší hrubce už ve 3tí minutě, ale o 10 minut později centroval Šlézinger a útočný hrot z přípravky Míša Kotlánová tečuje na 1:1. Poté přišlo dřevno Dvořáčka, ale stav se nezměnil.
Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kdy jsme byli ke gólu blíž nejprve po narážečce krásná střela Tuzy do tyče o chvíli později neodpískaný faul ve vápně na Kocandy a v poslední minutě po rohu střela těsně vedle nás dovedla k dělbě bodů.
Kluci nám v tropickém vedru předvedli výkon za který se nemusí stydět a v dohrávce s Miroslaví to jistě potvrdí.

Nejlepší hráč dle trenéra: Urbánek,Holátko