2.den soustředění A-týmu - ČTVRTEK

17. 2. 2012

Je čtvrtek druhý den soustředění...

Budíček byl zahájen v osm hodin.Osobní hygiena atd. Od půl deváté až do půl desáté následovala snídaně.Od půl jedenáct é do půl dvanácté proběhl  hodinový výběh v délce zhruba devíti až deseti km. Ve 13.hod jsme šli na oběd .  Od 14.00 do 16.30 byl polední klid. V 16.30až 17.00 byla taktická příprava mužstva na následující přípravný zápas s Jin.Hradcem A... Začátek utkání byl stanoven na 18.00hod.

Sestava: Bogner Michal, Vošmera  Daniel, Hlučil Zdeněk, Žák Martin, Kotlán Jiří, Tomáš Houdek, Zelníček Lukáš, Anders Josef, Procházka Jiří,  Machotka Petr-Řezáč Vojtěch

Na začátku druhé půle střídal----Laml Tomáš a Kůra Tomáš.....

Utkání začalo asi deseti minutovým tlakem domácích, ale bez žádného ohrožení Bognera. Mezi desátou a dvacátou minutou se nám podařilo hru vyrovnat v 25.min. jsme udeřili střelou Lukáše Zelníčka z 20metrů a vedli jedna nula. Do konce první půle se nic zvláštního nepřihodilo  - až jsme měli obavy,  že nám BOGNER umrzne v bráně.  K první půli můžeme konstatovat,  že hra byla vyrovnaná a na obou stranách se nic zvláštního nedělo,  až na vyloženou šanci Anderse, ale ten z voleje a z malého vápna těžce minul.

Do druhé půle jsme střídali stř.utočníka a to místo Řezáče nastoupil Kůra Tomáš momentálně hráč Hrušovan nad Jevišovkou.  Pan Kůra Tomáš projevil velký zájem u nás hrát a věřím,  že po dohodě s vedením klubu se nám podaří přivést Tomáše do M.K.

A nyní k druhé půli::::::: Do druhé půle jsme opět nastoupili klasicky ve stylu lanxam a v 65.min to bylo 1:1... Vše začalo na naší vlastní půlce špatnou nebo riskatní a nepřesnou rozehrávkou od Lukáše Zelníčka a vlastním gólem. Po této vzpruze jsme se začali lépe pohybovat  - byli jsme  rychlejší na míči i bez něj. V 70.min. po prudkém ataku našich hráčů zvyšuje Kůra na 2:1... V 85.min. znovu se nám podaří vybojovat míč na vlastní půli a po pěkném zaběhnutí a centru Machotky zvyšuje znovu Tomáš Kůra na 3:1.... Za tohodle stavu bylo už utkání dohráno a ukončeno...

Závěrem můžeme  říct, že utkání se odehrálo v průměrném tempu,  že Bogner vytáhl dva skvělé zákroky v druhé půli,  že Tomáš Laml odvedl svou půlhodinu po dlouhé době u A.týmu velmi dobře a že Martin Žák na pozici druhého stopera patřil k nejlepším hráčům na hřišti a že nás čeká ještě hodně hodně práce k posunu dopředu....... Zatím ahoj poločas 1:1 výsledek 1:3... Góly Zelníček a Kůra 2ks..