Áčko hraje poprvé najaře doma

6. 4. 2012

Po dvou jednogólových vítězstvích na hřištích soupeřů se představí náš A tým před vlastními fanoušky. Soupeřem mu bude další celek z čele tabulky IE Znojmo. Vzájemná bilance je vyrovnaná 1-1-1. Zatímco my jsme získali šest bodů a dosud neinkasovali, hosté se po velmi vydařeném podzimu nemůžou chytit. V prvních jarních kolech nedokázali potvrdit roli favorita a prohráli dvakrát na domácím trávníku s Rájcem a Podivínem. Před domácím publikem budeme chtít potvrdit venkovní výsledky a vyhrát. Největším otazníkem je dosud zdravotní stav mužstva. Věříme, že se kluci dají zdravotně do pořádku a potěší nás vítězstvím a dobrým výkonem.

B tým minulou neděli lehkovážne ztratil dvoubrankové vedení a remizoval s Dobšicemi 2:2. Když v 9. minutě zvyšoval Pelikán na 2:0, zdálo se být rozhodnuto. Pak jsme ale ustoupili od kombinační hry a dovolili hostům ještě do poločasu vyrovnat. Rozhodující branku mohli vstřelit ve velkých šancích Pelikán, Machotka nebo Adamík, ale štěstí stálo při hostech. V neděli hrajeme s dalčím B týmem, Miroslaví.

Do jarní části soutěže vstupují i žáci a přípravka. Přípravka hraje v neděli dopoledne v Hrušovanech, žáci začínají doma s Veselím.