Jdi na obsah Jdi na menu

Anketa Sportovec města MK O8

3. 5. 2016

Město Moravský Krumlov vyhlásilo anketu sportovec města pro rok 2008. Sporotvní oddíl FC MK nominoval 2 naše hráče - Patrika Bognera  a Lukáše Zelníčeka.

Vyhlášení ankety proběhne 21.listopadu 2008 na společenském večeru se skupinou Reflexy. Více info na : www.sportovecmk2008.estranky.cz .

 

Patrik Bogner – mladší žák 1.FC Brno

ObrazekMálokdo v Krumlově ví , že i jednomu z našich mladších žáků se podařilo zahrát si fotbal za 1. FC Brno . Patrik pochází  zcela jistě z fotbalové rodiny , jeho táta ještě dnes úspěšně boduje v útoku za B-tým,máma nechybí na žádném fotbalovém utkání a starší brácha chytá  v Krumlově za mladší dorost a rozjíždí dráhu fotbalového rozhodčího.
Patrikovi  je 12 let , začínal za přípravku v Krumlově pod vedením pana Kotlána, v mladších žácích jej měli na starosti pan Vejvalka a pan Sobotka. Patrika si vyhlédl v červnu tohoto roku p. Jarůšek na turnaji přípravek , kdy se v Krumlově zároveň konal Den s fotbalem .
V Brně je na ročním hostování , musel přestoupit na sportovní školu v Tuřanech , kde má každý den více hodin tělocviku zaměřené na fotbal či gymnastiku. Denně dojíždí autobusem, vstává každé ráno o půl šesté a vrací se kolem čtvrté hodiny odpolední. Po škole se koná každý den kromě úterý trénink v brněnských Ivanovicích , kde trénuje i B-tým Brna . Pod vedením pana Jiřího Pechy a pana Petra Kocmana má tedy možnost si zahrát  1.moravskoslezskou ligu s týmy jakou jsou 1.SC Znojmo, Baník Ostrava, Šardice, Frýdek Místek…
Nezbývá nic jiného než jen popřát mu v tomto fotbalovém klubu  hodně štěstí a úspěchu.
 

 

 

Přezdívka : ZEZE

 

Post : záložník

Datum narození : 6. 8. 1979

Bydliště : Mor.Krumlov

Povolání : Zámečník

Mateřský oddíl : FC Mor. Krumlov

Zájmy , koníčky : manželka

Oblíbený tým , hráč : Moravský Krumlov, Novotný Pavel

Oblíbená barva : zelená

Oblíbené jídlo , pití : všechno , pivo

Nejméně oblíbený tým KP a proč : nemám

Fotbalový cíl : udržet v Mor. Krumlově KP a hrát

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Sporťák roku O8