Jdi na obsah Jdi na menu

Informace k E.ON Junior Cupu v Praze

31. 8. 2011

E.ON Junior Cup – velké finále v Praze

Přípravné zápasy – ST 31.8. 16.00 hod. – Ivančice

                            - ČT 1.9. 16.00 hod. – žáci MK

Zúčastnění hráči

Šnepfenberg M., Březina M., Vespalec R., Rozmahel D., Pospíšil O., Pospíšil V., Čaněk L., Dvořáček J., Stix M., Bogner T., Oliva F., Lichý P., Vybíral S., Šnepfenberg D.

SO 3.9. odjezd v 6.00 hod. od restaurace Blondýna

NE 4.9. návrat mezi 20.00 a 22.00 hod.

Hráči s sebou: kartičku pojištěnce, věci do ubytovny, 2x tréninkové věci, hygienické potřeby, kapesné dle uvážení

Hráči mají zdarma zajištěné ubytování a stravu po oba dva dny.

Přihlášení rodiče uhradí poplatek za autobus 300,-Kč a ubytování 260,-Kč (se snídaní). Peníze vybere trenér v autobuse.

PROGRAM VELKÉHO FINÁLE

SO

11.00 – 18.15                      utkání ve skupinách + doprovodný program

Sk.1                                                                      Sk. 2

Slavoj Český Krumlov                      FC Moravský Krumlov

SK Strakonice 1908                           Sokol Čechovice

FC Vysočina Jihlava                         ČAFC Židenice Brno

AC Sparta Praha                                SK Kladno

FK Bystřice pod Hostýnem              Spartak Sezimovo Ústí

SK Slávia Praha                                 Vítěz Talent Cupu

1.FC Slovácko                                    FC Kuřim

FK Pelhřimov                                      MSK Břeclav

TJ Spartak Trhové Sviny                  FC Admira Praha

NE

8.30 – 10.30                        zápasy ve skupinách

10.45                                     slavnostní nástup týmů

11.30                                     semifinálové zápasy

12.00 – 14.00                      zápasy o umístění

15.00                                     finále

15.45                                     slavnostní vyhlášení

Zápasy MK ve skupině - SO

11.00                                     Sokol Čechovice

12.00                                     FC Admira Praha

14.00                                     ČAFC Židenice Brno

15.00                                     Spartak Sezimovo Ústí

16.15                                     FC Kuřim

17.15                                     MSK Břeclav

Zápasy MK ve skupině – NE

8.45                                                           Vítěz Talent Cupu

9.45                                       SK Kladno