7. 5. 2012

Sestava: Břinek - Schwarz (77.Hladký) , Klodner, Kotlán, Jursa - Vystrčil, Staněk, Laml, Adamík (84. Navrátil) - Čepera (46.Houdek), Doubek

Branky: Kotlán, Houdek

Z Oleksovic vezeme zaslouženou výhru, která se však nerodila lehce.

Od prvních minut jsme drželi míč a vytvářeli si dost příležitostí ke vstřelení gólu. Bohužel nám však chyběl důraz v koncovce. Dočkali jsme se až po rohu Staňka a nekompromisním zakončení Kotlána. Domácí se vůbec nedostávali k ohrožení naší branky. Vyrovnat se jim podařilo po rohovém kopu a po další standardce jsme mohli dokonce prohrávat. Místo abychom vedli 4:1, odcházeli jsme do kabin za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase byla hra rozkouzkovaná neustálým přerušování hry a nemohli jsme se dlouho dostat do tempa. S proměňování šancí jsme byli opět na štíru. Nakonec jsme zvítězili šťastným gólem Houdka, jehož střelu tečoval domácí obránce do protipohybu brankáře.