Hustopeče – FC Moravský Krumlov 2:2 (1:1), na penalty 2:4

Branky: Konečný 2 – Zelníček 2

Penalty: proměnili – Hlučil, Procházka, Laml, Kraus; neproměnil-Zelníček

Sestava MK: Vošmera M. – Klodner (77.Staněk),Horák, Hlučil, Vošmera D. – Procházka, Laml, Zelníček, Anders – Kraus, Březina

V prvním ostrém zápase nové sezóny jsme zavítali na půdu nováčka 1.B třídy, který ve středu překvapivě vyřadil Novosedly. Od prvních minut jsme udávali tempo hry a zaslouženě jsme šli do vedení po střele Zelníčka z hranice velkého vápna. Bohužel jsme z mnoha šancí nedokázali přidat další branky, za což nás domácí potrestali a z ojedinělého protiútoku vyrovnali na poločasových 1:1. Obraz hry  se ve druhém poločase nezměnil. Hrálo se v podstatě na polovině domácích, kteří se snažili vyrážet do nebezpečných brejků. Po výkopu brankáře utekl Konečný a poslal domácí do vedení. Z penalty vyrovnal Zelníček, který potrestal faul na Hlučila. O našem zaslouženém postupu rozhodl až penaltový rozstřel. V dalším kole nás čeká notně posílený nováček 1.A třídy z Bořetic.