Sokol Novosedly - FC Moravský Krumlov

3. 10. 2013

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali na půdu Sokolu Novosedly. Do zápasu jsme vstupovali s cílem a taktikou začít hrát od zabezpečené obrany s cílem neinkasovat. Začátek utkání ukázal sílu domácích a kombinačně naše mužstvo přehrávali. Naše hra se po tlaku domácích s postupem času uklidnila, ale útočné snažení končilo na dobře postavené domácí obraně, která nám v prvním poločase dovolila jen ojedinělou střelu ze stření vzdálenosti. Hra se ke konci poločasu hodně kouskovala a tak skončil poločas bez branek. Do druhého poločasu nastoupily Novosedly ve velkém tlaku a naše mužstvo nedokázalo na vzrůstající tlak reagovat a tak Novosedly trestaly. První gól si po centru ze strany nešťastně srazil do vlastní brány Hlučil a to v 62. minutě. Hned o pět minut později přidal druhý gól Spodný a stav utkání byl 2:0. Jelikož naše útočné snažení nemělo celý zápas žádnou myšlenku, přímočarost, kreativitu a nedařilo se ani po standardních situacích, dalo se po druhé inkasované brance říct, že je po zápase. Jediná šance pro tým Krumlova byla nastřelená tyč po chytrém lobu střídajícího Řezáče. Ke konci zápasu jsme se snažili alespoň o snížení, ale přišla odpověď ze strany domácích a to v podobě Křivánka, který v 89. minutě dal utkání konečný výsledek 3:0. Nutno podotknout, že byl domácí tým po celý zápas lepší a kvalitní hrou si výhru zasloužily. Další zápas nás čeká v neděli doma s IE Znojmo a to v 15:30 hod. Snad se naše hra i přístup zlepší a urveme doma potřebné tři body.