Jdi na obsah Jdi na menu

Soustředko žáků v Jevišovicích

3. 4. 2016

Ve čtvrtek 24.3. 2016 v 16:00 hodin naši starší i mladší žáci odjeli na soustředění do Jevišovic. Po příjezdu a ubytování následoval první asi hodinový trénink zaměřený na seznámení se s umělým povrchem travnatého hřiště, poté večeře a první noc před náročným dnem.

Páteční ráno znamenalo pro mladší brzké vstávání a odjezd nap1020458.jpg halový turnaj do Znojma, kde pod vedením pana Pelce a Pospíšila po jedné prohře a jedné remíze skončili na třetím místě. Starší čekal po snídani výběh do blízkého parku a trénink na umělce. Po obědě a odpoledním klidu následovala další fáze na hřišti, zaměřená především na kombinaci a standardní situace. Po chvíli odpočinku a přivítání vzácného hosta pana Vlka následoval asi hodinový, tvrdý, mač mezi výběrem pana Stixe a Nahodila. Vyhrál výběr pana Stixe, protože měl v sestavě našeho vzácného hosta, kterému jsme nechtěli kazit večer. Nicméně utkání mělo velmi dobrou úroveň, což nám potvrdila večerka ( už v deset spali).

Sobotní snídaně, následný Jevišovický park a opět trenál na umělce už zanechával na klucích známky únavy a tak následný přesun do bazénu a vířivek v Tavikovicích všichni rádi přivítali. Po návratu a večeři proběhl turnaj trojic za umělého osvětlení na multifunkčním hřišti.

Nedělní ráno a ranní výběh i přes menší incident (schování kola trenérovi – panu Nahodilovi) proběhlo dobře. Následoval odvetný zápas za pátek, úklid a odjezd domů.

Závěrem bych rád vyzvedl kluky za soustřeďko, kdy největší úraz byla jedna střevní chřipka a roztržené termo prádlo. Chování až na malé výjimky ukazovalo, že z našich žáků se už stávají zodpovědní slušní lidé. Ještě bych rád poděkoval všem sponzorům, kteří nám přispěli na hřiště, wellnes , na nové míče, Penzionu Šalamoun za skvělé ubytování a ta kuchyně více než výborná.

Trenéři : Nahodil,Stix,Pelc,Pospíšil.

Nahodil Jan

 

Náhledy fotografií ze složky Žáci soustředko Jevišovice 2016