Jdi na obsah Jdi na menu

Super umístění žáků na mezinárodním turnaji ve Veselí

V sobotu 25.6. se naši starší žáci zúčastnp1020918.jpgili velmi kvalitně obsazeného turnaje ve Veselí nad Moravou nazvaném Maracana cup. Na turnaji startovalo mužstvo z nejvyšší Slovenské soutěže Spartak Myjava, dále výherce Zlínského KP S.K.Louky, FK Kunovice z Jihomoravského KP mužstva ČAFC Židenice, Svratka Brno a domácí FC Veselí. Hrálo se 1x25min. na celé hřiště, s tím že výhra v normální hrací době znamenala 3 body, výhra na penalty 2 body a remíza 1 bod.

Náš první zápas hraný už za velkého vedra proti favoritu z Myjavi začali kluci velkým tlakem, ale po dvou neproměněných šancích jsme inkasovali po rohovém kopu, což rozhodlo. Další utkání, už probíhala pod naší kontrolu, až na to poslední, ve kterém už o nic nešlo a prohra na penalty s Veselím, nic nezměnila na našem krásném 2. místě.

Zápasy:

1 MK : Myjava 0:1

2 MK : Židenice 3:0

3 MK : Louky 2:0

4 MK : Svratka 1:0

5 MK : Kunovice 1:0

6 MK : Veselí 1:1 (pen. 2:3)

 

Konečná tabulka:

1 Spartak Myjava 14:0 17 bodů

2 Fc Mor. Krumlov 8:2 13 bodů

3 FK Kunovice 4:4 8 bodů

4 SK Louky 3:9 7 bodů

5 Svratka Brno 1:7 6 bodů

6 ČAFC Židenice 4:9 6 bodů

7 FC Veselí 2:5 6 bodů

 

Závěrem bych chtěl říct, že klubu FC MK se povedlo vychovat mimořádně dobré ročníky, které udělaly, už od přípravky, velmi dobré jméno městu Moravský Krumlov za což bych chtěl poděkovat všem hráčům, kteří se zúčastnili naší soutěže, trenérům,rodičům a vůbec všem, kteří měli jakýkoliv podíl na chodu našeho mužstva. Hráči: Březina M, Čaněk L, Pospíšil O, Pospíšil V, Stix M, Kocanda J, Dvořáček J, Hladká Z, Pelaj J, Jackovič J, Ostrovský M, Lichý P, Hladík R, Nahodil J, Haken T, Stadler D a Vespalec R.

Nahodil Jan

 

Náhledy fotografií ze složky Maracana cup žáků