Jdi na obsah Jdi na menu

Žáci v zimní přípravě

10. 3. 2014

Naši žáci finišují před startem soutěže tvrdým tréninkem konečně už venku na krumlovském hřišti. Za malou chvíli nám to znova vypukne a vyrazíme do jarních bojů. Snad se nám v nich bude dařit tak, jako v těch podzimních.

Ale zpětně…

Trénink jsme začali 4. 11. 2013 a ten byl povětšinou v tělocvičně.Trénink? No, spíše pohyb zaměřený na práci s míči více velikostí  a vah. Tato činnost  byla směřována především na přehled ve hře, rychlost rozhodování a předvídavost.  Některé prvky se nám daří prodat i na hřišti, jenom toho zatím není moc. Řekl bych, že je to běh na dlouhou trať než kluci pochopí , kdy a jak mají všechny ty „vychytávky“ co nejlépe a v pravý čas využít. Vím ale, že to jednou určitě zvládnou. Dále jsme tradičně posílili a zpevnili tělo a občas zlepšili fyzičku. Samozřejmě došlo i na fotbálek.

V zimní přestávce jsme se také zúčastnili několika turnajů, kde jsme myslím si úspěšně reprezentovali naše město Moravský Krumlov a zanechali jsme dobrý dojem všem přihlížejícím. Obzvlášť máme radost z našeho nového turnaje v Mor. Krumlově (Junek cup),kdy se s  novou velkou tělocvičnou (kde hráči při fotbale nenarážejí do zdi) naskytla nová možnost tento turnaj uspořádat. Věříme, že příští rok tento turnaj zopakujeme!  Výsledky najdete na konci tohoto článku.

Také jsme uspořádali fotbalové soustředění v blízké Višňové v penzionu rodiny Adámků. Zúčastnilo se  20 hráčů obou věkových kategorií.Tady jsme se zaměřili především na fyzickou kondici a hru.Na soustředění byl odehrán i přípravný zápas proti Višňové na umělce v Jevišovicích. Kluci, ač unaveni po těžké ranní  rozcvičce, zvládli zápas a vyhráli 4:2!  Po večerech trénovali především fotbal na způsob FIFA14 a myslím,že jim i modraly prsty. Byla prima nálada a skvělá parta. Chtěl bych poděkovat panu Jaroslavu Pospíšilovi, Monice Liché a Lucii Kocandové za to, jak se o nás skvěle starali a bylo pořád co jíst a pít J Soustředění jsme zakončili v hotelu Ryšavý ve Wellness centru.Tady bych chtěl poděkovat panu Jandovi, který nás nechal odreagovat ve vířivce,bazénu a sauně.

Sezóna nám začíná 5. 4. 2014, kdy zajíždíme do Veselí n. Moravou. První domácí zápas hrajeme 20. 4. 2014 se Slovanem Brno.

Přijďte podpořit naše hráče!!!

 Zápasy z přípravy

Starší:

kvalifikační kolo okresní halový pohár(hala Mor. Krumlov) - 1.místo

finálová část okr.halový pohár (hala Šanov) - 2. místo

Junek cup 2014 (hala Mor. Krumlov) - 1. místo FCMK B, 2. místo FCMK C, 6. místo FCMK A

Višňové - FCMK 2:4 (UT Jevišovice)

Mladší:

Halová liga Ivančice 2013/14 16 týmů (24 zápasů) – 9.místo

kvalifikační kolo okresní halový pohár ( hala Mor. Krumlov) - 2. místo

finálová část okr. halový pohár (hala Šanov) -  1. místo

1.SC Znojmo – FCMK 4:2 (UT Jevišovice)

FCMK – Fotbalová škola Třebíč  22.3.2014 pravděpodobně se odehraje v Bohuticích