Jdi na obsah Jdi na menu

Zhodnocení sezóny přípravky

5. 8. 2013

Krumlovská přípravka nastupuje dlouhá léta v okresním přeboru na Znojemsku. Poslední tři ročníky máme v soutěži hned dvě mužstva "A" a "B".  Béčko složené ponejvíc z mladších hráčů roč. 2004, 2005 se v tabulce umístilo na 12.  místě. Celkem kluci odehráli 42 zápasů a dokázali nastřílet soupeřům 93 branek. Hlavní úkolem béčka je připravit kluky na další sezóny v přípravce         a zajistit, aby všichni hráči pravidelně nastupovali v mistrovských utkáních. Nejlepšími střelci béčka byli David Šnepfenberg -  43 branek a Staník Vybíral - 30 branek. Pochvalu ale zaslouží všichni kluci za výbornou tréninkovou docházku a ohromné herní zlepšení. Hráče béčka vedli většinu sezóny trenéři Šnepfenberg a Vybíral a za to ,jak se o mladé hráče starají jim patří velký dík a jen doufám, že v našem klubu vydrží i nadále.

Áčko přípravky nastupuje pravidelně v této soutěži a i letos po odchodu devíti hráčů roč . 2001 ukázalo svoji kvalitu. Skončilo na 4. místě, kdy odehrálo 42 utkání a připsalo si do tabulek 78 bodů. Nejlepšími střelci byli tahouni mužstva,  kteří už pravidelně nastupovali v Župní soutěži žáků, Jakub Dvořáček - 108 branek, Stix Milan - 101 branek a Jirka Kocanda - 74 branek.

Kluci opět velice kvalitně odehráli soutěž a můžou si tak o prázdninách zaslouženě odpočinout. Chlapci mimo soutěž odehráli i spoustu velkých turnajů, jak v hale, tak i na travnatém povrchu. Letos se nám nedařilo na E.ON CUPu v Třebíči, kdy až osmé místo bylo pro nás velké zklamání. Celou sezónu se o starší přípravkou starala dvojice trenérů Josef Vlk a Jan Stix. Trenérem brankařů je i nadále Franta Kromus, kterému chci poděkovat nejen za brankaře přípravky, ale hlavně brankaře celého klubu, o které se už dlouhá léta stará.

Na další sezónu se náš tým začne připravovat koncem prázdnin, a to vždy v úterý 15:30 – 17:00h. a v pátek 15:00 – 16:30 h.

Krumlovská přípravka letos nastoupí v nové soutěži, a to v Župním přeboru přípravek. Týmy musí nastupovat s mladší přípravkou roč. 2005, 2006, 2007 a se starší přípravkou roč. 2003, 2004. Zápasy se budou odehrávat turnajovým způsobem, a to vždy na dvou hřištích zároveň. Starší odehrají na jednom hřišti své zápasy a mladší přípravka na druhém ty své. V soutěži jsou nahlášeny nejlepší týmy z celého kraje. Největším lákadlem budou jistě zápasy se Zbrojovkou Brno. První turnaje Župního přeboru přípravek by se měly rozjet 31.8. 2013,  a potom každých 14 dní další. Klukům přeji hodně fotbalových zážitků v nadcházející sezóně a rodičům pěkné letní dny plné slunce a po prázdninách nás přijďte zase v hojném počtu podpořit.

 

 

Velký dík patří všem  sponzorů krumlovské přípravky, kteří mladé hráče podporují.

A+V autobazar, Pokrývačství Vybíral, Pelc Jaroslav, cukrárna Blahetek, Bufet Bartoník, Řeznictví Bažant, Voda, topení, plyn- Martin Ondruš, Klub FC Moravský Krumlov a město M. Krumlov.

 

Nábor nových hráčů roč. 2003 až 2008 bude od 1.9.2013 každé úterý a pátek v15:30 na fotbalovém hřišti.

 Kontakty na trenéry:  Vlk Josef 724 821 505 a Stix Jan 724 535 234.

 

Trenér přípravky Josef Vlk.