ZT Jevišovice - st.žáci

Zimní turnaj Jevišovice

1.SC Znojmo - FC Moravský Krumlov 3:1 (Tuza)
V Pondělí 19.3.2012 jsme odehrali třetí zápas zimního turnaje na UT v Jevišovicích se soupeřem 1.SC Znojmo.Po dvou přesvědčívých výhrách 5:0 a 4:1 jsme poprvé zaváhali a odjížděli domů s prázdnou.
Sestava:
1.poločas: FRANC-BALÍK,BOHUNSKÝ,SLÁMA,TESAŘ-URBÁNEK,DVOŘÁČEK,TUZA,HOLÁTKO-BRÁZDA,FINDEJS
2.poločas: FRANC-ČÍHAL,ČECH,SLÁMA,TESAŘ-BUCHAL,BOHUNSKÝ,TUZA,HOLÁTKO-BRÁZDA(COUFAL),KOCANDA

Utkání jsme začali vlažne a s několika nepřesnostmi jak v ofenzivě,tak v defenzivě.Hosté se ujali vedení ve 22.minutě po špatném odkopnutí míče na střed hřiště,kde se ho ujal hráč hostů a napálil ho krásně na zadní tyčku.-1:0.Zbytek poločasu se odehrál spíše uprostřed hřiště bez vážnějších šancí.Za zmínku stojí Holátkovi úniky po lajně,které se podařili soupeři zblokovat.
Do druhého poločasu jsme vlétli po hlavě.Hned ve 40.minutě po krásné individuální akci se dostal až za všechny obránce už překonal i brankáře,ale nastřelil tyč znojemské branky.
Ve 48.minutě jsme se dočkali vyrovnání.Na Bohunského krásnou kolmici si naběhl TUZA a podruhé se ocitl sám před gólmanem a tentokrát se nemýlil.1:1.
Do samostatného úniku se dostal také Brázda,ale stopeři soupeře byli rychlejší.Hned v 67.minutě zápětí se dostali nakopnutým míčem do samostatného úniku znojemští a jejich útočník využil špatně postaveného France a krásným lobem zařídil vedení svého celku.-2:1.V 68.minutě Sláma po nedůrazném souboji na půli soupeře ztratil míč a hostuující utočník si pohrál s našimi obránci a zvýšil na konečných.-3:1.
V tomto utkání jsme doplatili na neproměněné šance a chyby v defenzívě.Příští utkání odehrajeme ve čtvrtek 22.3.2012 v 17:00 na UT v Jevišovicích.