MK st. - M. Slavia Brno 3:3
Sestava: Holátko - Čemerka, Šedrla Pavel, Sláma, Štěpanovský -Šlezinger (36. Janda), Vejvalka, Sobotka Jakub, Koník- Hladký, Příhoda
Branky:6. Koník, 17. Šedrla, 68. Vejvalka – 29. Brančík, 55. Engelhardt, 57. Ondrášek
Do utkání jsme nastupovali jako jasný favorit. Právě taková utkání bývají jedna z nejtěžších, což se v sobotu bohužel potvrdilo. Do utkání jsme vstoupili dobře a již v 6. minutě otevřel skóre pěknou střelou Koník. Tentýž hráč zahrával v 17. minutě roh, po němž Pavel Šedrla zvýšil na 2:0. My jsme byli aktivnější, drželi míč častěji na kopačkách, ale po chybě obrany snížil Brančík, který již předtím jednu velkou šanci nevyužil. Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil. Hosté ale dokázali během dvou minut výsledek otočit. Za zmínku stojí vyrovnávající branka Engelhardta, který ranou z pravého křídla, za kterou by se nemusel stydět ani chlap, prostřelil Holátka. Na klucích byla vidět touha strhnout vedení opět na naši stranu, ale ani v nejvyloženějších šancích nedokázali vstřelit gól.  Až střela Vejvalky v 68. minutě se od tyče odrazila do brány a stanovila konečný výsledek utkání.
MK ml. - M. Slavia Brno 0:2
Sestava: Holátko - Novosad, Bohunský, Sláma, Sobotka Tomáš - Kočí, Tuza, Šlezinger, Urbánek, Oliva, Šedrla Petr
Branky: Růžička, Sedlák
Ve vyrovnaném utkání jsme nedokázali využít šance, a tak odcházíme podruhé v sezóně poraženi. Do vedení nás mohli poslat nejprve Urbánek, poté Tuza, ale prosadil se až šikovný záložník hostů Růžička.  Ten vypracoval i druhý gól, na který jsme již nedokázali zareagovat.