Jdi na obsah Jdi na menu

FC Moravský Krumlov - FC Sparta Brno 2:2 (1:1)


Branky: 18. Záviška, 54. Hlučil - 8. Novotný, 86. Loubek
Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Hlučil, Horák, Vošmera - Březina, Procházka, Záviška, Laml (74. Kabelka), Šeiner - Vybíral
Sparta Brno: Horna - Kotouč, Pavlas, Milotínský, Florián, Krejčí, Novotný, Forman, Záboj, Loubek, Wagner

Do utkání jsme vstupovali s jasným cílem napravit výkon z Bohunic a získat před domácím Obrazekpublikem tři body. Od vítězství nás dělily pouhé čtyři minuty, ale vzhledem k vývoji utkání je konečná remíza spravedlivá.
Začátek utkání nám nevyšel a už od 8. minuty jsme museli dotahovat náskok soupeře. Na malém vápně jsme nechali nepokryté dva hráče, kteří nastalou situaci vyřešili ideálně a  Novotný neměl problém dopravit míč do prázdné branky.  Vyrovnat mohl Vybíral, který po kolmici Závišky postupoval sám na brankáře, ale nastřelil jen jeho nohy. Bohužel to byla jediná branková situace, kterou jsme si vytvořili ze hry. Tak jako v Bohunicích jsme branku soupeře ohrožovali zejména po standardních situacích. V 18. minutě prolétl Záviškův přímý kop z levé strany houštinou těl a skončil až v síti. Po další standardní situaci Závišky jsme šli hlavičkou Hlučila do vedení. Hra byla velmi neurovnaná a míč byl více ve vzduchu než na zemi. Odražené míče jsme však nedokázali vybojovat, a tak měla opticky více ze hry Sparta. Když už se zdálo, že těsné vedení udržíme, vstřelil Loubek po rohovém kopu v 86. minutě vyrovnávací gól. Ten nás mrzí o to víc, že k rohovému kopu nemuselo vůbec dojít. Nejprve jsme nezakončili nadějnou akci do otevřené obrany po naší pravé straně, a poté jsme mohli dvakrát odkopnout míč do bezpečí.
 

Náhledy fotografií ze složky sparta brno v mk