FC Moravský Krumlov - ČAFC Židenice Brno 2:0 (1:0)
Branky: 29. a 87. Procházka
Moravský Krumlov: Bogner - Klodner, Horák, Hlučil, Vošmera – Žák (85. Vlašín), Březina, Záviška, Machotka (70. Kabelka), Procházka – Vybíral (80. Šeiner)
Židenice: Plchut - Smítal, Matušík, Klusák, Jiříkovský, Adamec, Polák, Janek, Moniak, Jedlička, Bím
Krásný dárek divákům dali naši fotbalisté k 80. výročí založení klubu. Podařené Obrazekodpoledne, kdy se střetla naše stará garda s Menšíkovou jedenáctkou, korunovalo Áčko výborným výkonem a prvním jarním vítězstvím na domácí půdě. A-tým tak završil podařený víkend našich družstev. Nejdříve rozstříleli naši žáci Velké Pavlovice (13:0 a 7:1), potom přivezli dorostenci z Lískovce velmi důležité vítězství 2:1 a sobotu zakončilo Béčko infarktovým obratem s lídrem OP Únanovem 3:2 (v 89. minutě jsme prohrávali 1:2!).
V neděli jsme chtěli zastavit šňůru porážek na domácím trávníku a konečně bodovat. Hosté ze Židenic vyhlásili jako jediný celek KP cíl postoupit do divize. V jarní části se jim ale výsledkově, tak jako nám, moc nedařilo. A pokud chtěli udržet odstup na vedoucí trio, museli v Krumlově vyhrát. Naším výkonem jsme jim ale moc šancí nedali. Škoda, že zápas nebyl rozhodnutý dřív a neskončil vyšším rozdílem. Brankových příležitostí jsme si vytvořili dostatek. Židenice hrozily zejména ve druhém poločase, kdy vsadili vše na jednu kartu, jen ze standardních situací. Do vedení jsme se dostali po krásném centru Vybírala hlavičkou Procházky, ten mohl o minutu později ze stejné pozice vstřelit druhou branku. Díky našim neproměněným šancím jsme drželi hosty ve hře. V největší šanci hostů mohl jít na Bognera sám Matušík, ale míč si moc předkopl a ani nezakončil. Definitivní jistotu nám tak dal až na konci zápasu opět Procházka.
Židenice jsme zaslouženě porazili a konečně si mohli poslechnout potlesk diváků i na domácím hřišti.