MK D - Vyškov 4:0

Sestava : Eliáš Karel;Kotlán Jiří,Houdek Tomáš,Matějka Jakub,Jursa Jan;Šabaka Ondřej,Staněk Jakub,Hladký Václav(Vystrčil Lukáš),Adamík Lukáš(Švéda Bořivoj);Černý Josef,Zoufalý Tomáš(Bogner Michal)

ObrazekV neděli 15.2. sehrál starší dorost v Líšni další zápas zimního turnaje na umělém povrchu proti celku Vyškov.
Od začátku zápasu jsme si začali vytvářet převahu i díky tomu,že soupeř začal pouze s 10-ti hráči.Asi v 8.minutě ještě rozhodčí po Matějkově hlavičce a následné dorážce Adamíka do prázdné branky gól neuznal pro ofsajd,ale to byl jen začátek naší převahy. V 15.minutě našel Šabaka nabíhajícího Kotlána a ten podle přísloví "když nevíš co z balonem vystřel" napálil míč asi z 35 metrů na bránu a otevřel tak skóre - 1:0.Asi o 5 minut později Adamík centruje již ztracený balón z nemožného úhlu od rohového praporku před branku a obránce Vyškova si sráží míč do vlastní branky - 2:0.Náš tlak stále narůstal a za dalších 5 minut dává na 3:0 s pomocí obránců Vyškova Černý,který se vrátil z hostování ze Znojma.Dokonce poločasu jsme i díky bezchybné obraně a také skvěle chytajícímu brankáři Eliášovi soupeře k ničemu nepustili.
Do druhé půle hosté nastoupili již v plném počtu a my jsme nastupovali se změnami v sestavě a hlavně s cílem nedostat zbytečný gól a pokud možno hrát stále stejný líbivý fotbal.Naše šance v druhém poločase začali Staňkovou akcí,kdy sám před brankářem trefuje tyč a z následné dorážky trefuje Bogner břevno.Další naší šancí byl ,,výlet" obránce Jursy,který trefuje břevno.A tak přišlo posledních pár minut a do samostatného úniku po asistenci Houdka s Vystrčilem se dostal Bogner,který nezaváhal a uzavřel skóre na konečných 4:0.
Celý tým zahrál dobře a každý zaslouží pochvalu za předvedenou hru,ať se mu dařilo více či méně,ale ve hře šla vidět sehranost a týmová pohoda.