Mikulov - MK  3:1 (2:1)

Sestava: Černý-Klodner,Kabelka,Hlučil,Vošmera-Laml, Machotka, Zelníček, Procházka-Vybíral, Žák

Střídali: Šeiner P.,Vlašín,Sobotka M.,Havlíček

ObrazekV druhém přípravném utkání jsme narazili na soupeře z KP,celek Mikulova,který přes zimu přivedl zkušeného trenéra pana Maléře a zkouší i nové hráče.
Utkání začalo opatrnou hrou obou mužstev,nikdo se nikam nehrnul a nikdo nechtěl kazit.Postupem času však tempo hry začal udávat Mikulov,hrál rychlý kombinační fotbal,jeho hráči byli u všeho dřív,vyhrávali osobní souboje a k ničemu nás nepouštěli.Výjimkou bylo jen Vybíralovo nepřesné zakončení.Čekalo se tedy na první gól.Nejprve jsme se ubránili samostatnému nájezdu po hrubce naší obrany,z dalšího brejku jsme již inkasovali 1:0.Soupeř nás potrestal za naše chyby ještě jednou 2:0.Na štěstí jsme gólem do kabin skore trošku upravili,byla to naše jediná souvislá akce za první poločas,Procházka 2:1.
Druhý poločas byl o chlup lepší,teda místy.Začátkem postupoval sám na gólmana Vybíral,ale neproměnil.Následně střílel Zelníček nad.Pak už nic moc,polevil i soupeř a tak se hra spíš jen kouskovala.Asi deset minut před koncem jsme inkasovali třetí gól,opět po řadě chyb.

V zápase sám se sebou bojoval i pan rozhodčí,myslím,že ani neví,kdo hrál a jak to dopadlo.