Jdi na obsah Jdi na menu

FC M.Krumlov "B" - Sokol Přibice 2 : 2 (1 : 1)  na penalty 1 : 4


Finálové utkání zimního turnaje na umělé trávě v Žabčicích se hrálo za nevlídného deštivého počasí,ale přineslo oboustranně kvalitní fotbal přibližně vyrovnaných soupeřů. Naše mužstvo při několika vynucených absencích nastoupilo v následující sestavě: Michal Bogner - Brezničan,Luboš Bogner,Vystrčil,Radek Doubek - Havlíček,Nahodil,Staněk,Žák - Vlašín,Halva,do hry zasáhli i Kahoun a Anders z lavičky náhradníků. Naše mužstvo se dvakrát dostalo do vedení po podobných akcích,standardka zahraná Vlastou Staňkem na hlavu Luboše Bognera,přesně jak se jim to dařívalo v dobách největší slávy v áčku. Soupeř však vždy dokázal odpovědět a tak přišly na řadu penalty. Na první soupeřovu si Michal Bogner sáhl,ale byla dostatečně razantní,za nás Vlašín trefil konstrukci branky přesně ve spojnici,druhou Pepy Anderse brankář vystihl a zneškodnil,takže úspěšný byl pouze Havlíček. A protože soupeřovi střelci se čtyřikrát v řadě nemýlili,na další naše se již nedostalo a bylo rozhodnuto. Naše mužstvo rozhodně nezklamalo, výborně zachytal Michal Bogner a ukázal,že z něj roste spolehlivý gólman,provizorně postavené zadní řady dlouho držely naše vedení a v útočné fázi několikrát chyběl kousek štěstí k dosažení rozhodující branky. Celý turnaj byl rozhodně pro béčko přínosem a ukázalo se, že celý kádr je dobře připraven na jarní boje v okresním přeboru.

                                                                                                                                 Petr Krška