3:1 (2:1)

SK Olympia Ráječko

STŘELCI: 6. Patrik Bogner, 17. Daniel Rozmahel, 53. Tomáš Kocanda

31. Daniel Keprt

Po třech prohrách mělo naše mužstvo jediný cíl - konečně uhrát tři body, což se i proti silnému mužstvu podařilo. Šli jsme brzy do vedení po úniku Patrika Bognera. Nedorozumění hostující obrany vzápětí využil Rozmahel a rázem jsme vedli 2:0. Navíc již v prvním poločase přesný rozhodčí Julínek vyloučil hostím 2 hráče, takže jsme měli přesilovku proti devíti. I v tomto počtu hráčů hosté do poločasu výsledek zkorigovali, ale druhý poločas si naši hráči pohlídali a pojistku zajistil Kocanda. Přesto měli ještě hosté několik šancí, ale M. Bogner byl výborný a gól už nepustil.

FC Moravský Krumlov, z.s. ("B")

2:2 (0:1)

FC Rakšice

STŘELCI: 86. Ondřej Sláma, 88. Tomáš Laml

27. Luboš Hašek (p), 90. Jan Brveník

V bouřlivém prostředí před 250 diváky se hrál výborný fotbal. Hosté dlouho vedli gólem Haška z penalty. V infarktovém závěru domácí otočili po gólech Slámy a Lamla. O remíze rozhodla v nastaveném čase tečovaná střela Brveníka.