Jdi na obsah Jdi na menu

Ideální den Papuna . . .

Kde bys ses zítra nejraději probudil?

No každopádně doufám, že se probudím tam, kde usnu. V ideálním případě bych chtěl Obrazekusínat v soukromé letní chatě na malém ostrůvku někde v Indonésii. Nemusí to být to nejluxusnější ubytování, ale letní ráz počasí a klid jsou zde prioritami.


Co bys nejraději dělal celý den?

Určitě bych nevydržel se válet na pláži. Jsem vyznavačem aktivního odpočinku, tudíž by můj denní program byl sestaven z nejrůznějších druhů pohybových aktivit. Večerní hodiny už bych ale pojal trošičku víc intelektuálněji. Třeba jít na dobrou večeři s pěknou a inteligentní slečnou. Samozřejmě kvalitní víno, sýr a kaviár nesmí chybět.

 

Kdybys sis mohl vybrat, kam bys nejraději vyrazil na výlet?Obrazek

Mám pár dobrých kamarádů v Barceloně, takže bych je asi jel pozdravit. Volba číslo dvě je samozřejmě jasná – pachatel se vrací na místo činu, takže bych jel trošku zapařit za lidma do Londýna.


Jaké auto by jsi si přál mít doma v garáži?

Tak zde je hlavní problém ten, že garáž nemám, ale každý večer si jedno parkovací Obrazekmísto před naším panelákem vybojuju.Když pominu to, že bych parkoval na ulici, tak svoji oblíbenou značku mám, a to Audi. Zůstal bych jí věrný, ale určitě v novějším provedení. Něco jako A6, tak bych se nezlobil.


S kým by jsi vyrazil na oběd a o čem by jste si povídali?

Jelikož teď rekonstruju byt, tak bych na pracovní oběd rád pozval pozval šikovnou bytovou architektu. Téma rozhovoru tím je myslím jasné.


Večer by si šel do divadla, do kina a nebo na koncert?

Na tuto otázku nemám jednoznačnou odpověď.Určitě by záleželo na tom, co by se tam hrálo.Třeba na dobrém koncertu jsem již dlouho nebyl. Multikino mě neláká, to už spíš to divadlo s příjemnou společností.

 

Co by večer před spaním měli dávat v televizi?

Ať si v televizi dávají co chtějí. Nejraději usínám bez její přítomnosti, protože za celý den mám hluku dost. Ikdyž usínání ve 20let starém paneláku taky není ideální, pořád to ještě není důvod zapínat televizi.


 

 

 

 

 

 

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1226658
Měsíc: 2732
Den: 54