Jdi na obsah Jdi na menu

Jirka Procházka - hráč A-týmu - toho času v Africe


 

Jak jsi se vlastně do téhle exotické destinace dostal a co tam vlastně děláš 254072_228705177140410_100000027871036_945849_4082722_n.jpga kde přesně jsi?

Jednoduše řečeno jsem dostal seriózní nabídku, která v sobě zahrnuje zajištění chodu lovecké farmy v Jihoafrické republice. Farma se rozkládá 60 km od Lephalale(starší název Ellisras) uprostřed buše, kde jak jsem říkal zajišťuji plynulý chod farmy…Tuhle nabídku jsem přijal a momentálně si užívám zdejší scenérie….

 

Jak dlouho tam budeš?

Budu tu ještě dlouho….teda doufám:)…. Zhruba 3 měsíce…

 

Zmeškáš skoro polovinu podzimní části, jak rychle si myslíš, že se dostaneš zpět? nemůže tě tenhle výpadek přibrzdit?

Netroufnu si tipovat, jak moc mě to přibrzdí…..doufám, že to na mě nezanechá žádné poznatky a jen naskočím do dobře rozjetého vlaku  a navážu na své výkony z minulé sezóny. 

 

Sleduješ kluky, jaké mají v létě tréninky a přípraváky?

To víš, že si to nenechám ujít…na dálku si zjišťuji komu se dařilo, komu naopak ne….jak to vypadalo herně….člověk musí být v obraze, neboť vždy může hrát pouze  jedenáct hráčů a vědět, že jsou všichni ve formě je pro mě stimul na sobě víc pracovat…Tímhle je všechny zdravím….a držím palce ať zvládnout začátek sezóny.

 

Ty sám něco pro sebe děláš? ….třeba běháš po poušti před hyenami :o)?

Ano to víš ,že dělám…snažím se trápit v posilovně. V srpnu se chci připravit trošku kondičně ať jsem v dobré formě než se vrátím…S hyenami??Smích….Tak ty jsem tu zatím neviděl..

 

Zjišťoval jsi si, zda-li se poblíž tvého současného bydlení hraje vůbec nějaký fotbal?

Spíš se tu hraje rugby než fotbal….ale zhruba 20 km odsud je malá vesnička, jen ze silnice jsem zahlédl, že tam je suché travnaté hřiště kde pobíhalo spoustu dětí….pokud bude více času zkusím se na to optat.

 

Na jaké zápasy se v nové sezóně těšíš a kdy se vrátíš?

Tak vždy se těším na zápasy, ve kterých se mi v minulosti dařiloJ:)…rád hraji derby s Ivančicemi, které bohužel prováhám ….Návrat je plánovaný na 7.září pokud vše půjde podle plánu..

 

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226775
Měsíc: 2747
Den: 65