Jdi na obsah Jdi na menu

Krátce o přípravě A-týmu s trenérem K.P. II

  • Příprava A-týmu začala, jak probíhal první trénink a kolik hráčů se zapojilo???

Příprava hráčů začala 13.1, tak jak bylo stanoveno. Účast hráčů na tr. je zatím v celku velmi dobrá. Uvidíme, jak budou kluci pokračovat  - je to teprve začátek přípravy a zátěž se zvyšuje každým tréninkem. Kluci vědí do čeho jdou, a že to bude bolet   - vlastně jsme jim nic jiného neslibovali. Do přípravy se zapojili i dorostenci. Jako Hladký, Čech atd. To nás velmi těší. Nemáme vůbec v plánu nové tváře na hostování. Jsem přesvědčen, že základnu, kterou máme je zatím velmi kvalitní. Chceme vše dál budovat na vlastních hráčích. To je absolutní priorita. Sedět na tribuně a nevědět kdo za můj klub hraje,je v celku smutné. Znám spoustu týmů, kde je to opačné a pak se vše odrazí na chodu klubu a návštěvnosti.

  • Chystáte nějaké ozvláštění tréninků - spinnig, pilates, zumba ??:))

Změna tréninku určitě bude. Tango, zumbu, pasodoble atd. kluci už umí. Budem se snažit trochu rytmus přitvrdit a zrychlit. Doufám, že budou jak vítr. Ten nikdo nechytí.:o)

  • Změnilo se soutředění hráčů - proč ???

To předešlé nebylo tréninkově, tak atraktivní, jako toto. Soustředění začíná 15.2. středa -  odjezd v devět hod od hospody U Blondýny. Jsme velmi rádi, že se mám podařilo zajistit sport.areál kousek od Jin.Hradce. Doufám, že se tam bude klukům líbit i včetně běžeckého tunelu. To bude pro většinu novinka. Dále  je zde umělá tráva, bazén atd. - vše na jednom místě. Což je výborné. Trochu to trvalo, než se vše dohodlo. Měli jsme i jiné nabídky, ale majitel chaty mám vyšel ve všem vstříc a to se týká i ceny . Proto padlo rozhodnutí pro toto sport centrum Athena. Očekávám, že se soustředění zúčastní 16 až 20 hráčů. Vše jsme se snažili zajistit hlavně pro ně. Věřím v max.účast.


 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226802
Měsíc: 2668
Den: 72