Jdi na obsah Jdi na menu

Krumlovská přípravka opět ve Višňové na soustředění


Mladí fotbalisté opět odjeli na 4denní soustředění do Višňové. Našim cílem byla poslední příprava na nastávající druhou část sezóny. Ubytovaní jsme byli již tradičně v penzionu Bobule, kde se klukům náramně líbilo. O stravu se opět postarala rodina Korkova, přičemž domácí jídla paní Ivanky všem přítomným náramně chutnala. Součástí penzionu je venkovní bazén a malé volejbalové hřiště. Na tréninky při špatném počasí jsme chodili do nedaleké sokolovny, kterou jsme letos vcelku využili.

Denní program se skládal ze dvoufázového tréninku, kdy se procvičovala koordinace těla a pohybové hry. Odpolední trénink byl zaměřen na práci s míčem a týmové soutěže. Klukům byly ukazovány nové tréninkové prvky a hlavně radost z každého pohybu. Na dvacet malých hráčů si tréninky náramně užívalo a odměnou jim byla vířivka a bazén v Tavíkovicích.

Každý den začínal budíčkem a ranním výběhem, následovala výtečná snídaně a úklid pokojů, trénink, oběd a polední klid. Odpoledne opět trénink a odjezd na bazén, večeře a večerní projekce. V sobotu proběhla volba kapitána, kterým se stal Denis Bartoník, jeho zástupce je Šimon Pelc. Nejmladším hráčem celého soustředění byl František Vybíral a hráčem s nejlepší kličkou se stal Richard Cihla. V neděli opět proběhla dovednostní soutěž, kde si kluci vybojovali krásné medaile a spoustu sladkostí. Jako každý rok se volil hráč soustředění a letos byl zvolen trenéry Honza Sviták. Během celého pobytu jsme sehráli dvě přípravná utkání. Mladší přípravka hrála s týmem Mikulovic  a starší s celkem Višňové.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem klukům za vzorné chování a výbornou práci na trénincích, celé soustředění se  náramně vydařilo a kluci si domů vezou spoustu zážitků.

Největší dík ale patří našim trenérům, kteří se skvěle starali o naše mladé hráče                 a předali spoustu zkušeností. Bez těchto ochotných lidí, kteří si udělají čas ve svém volnu a věnují se mladým hráčům, by klub FC Moravský Krumlov nemohl fungovat. Dík Vám trenéři naší mládeže!!!!!!!!!!!!!!!

 

Trenéři mladší přípravky: Vybíral Stanislav, Šnepfenberg David

Trenéři starší přípravky: Vlk Josef, Stix Jan

Trenéři brankařů: Kromus František, Slabý Miroslav

Kulturní program: Pelc Jaroslav

 

 

Mladší přípravka: Cihla Richard, Vybíral František, Sviták Jan, Chára Matěj, Princ    David, Kudláček Daniel, Grazgruber Jakub, Hrůza Stanislav, Vybíral Stanislav, Šnepfenberg David 

 

 

 

Starší přípravka -  Ostrovský Michal, Bartoník Denis, Ondráček Filip, Küfhaber     Jakub, Bahleda Daniel, Šnepfenberg Matěj, Heimlich Tomáš, Pelc Šimon, Stix Milan, Sobotka Jiří.           

 

 

 Za FC Moravský Krumlov Vlk Josef

 

 

 

 

fcmk2013.jpg

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1226660
Měsíc: 2733
Den: 55