Jdi na obsah Jdi na menu

Krumlovská přípravka v zimě nezahálí

 

Naši mladí hráči zahájili zimní přípravu už 1. listopadu a na druhou půlku sezóny se chystají 2x týdně a to vždy v úterý a pátek od 16:30 do 17:00 hod. v  hale SOUZ ve městě.
 
Cílem našich tréninků je klukům ukázat práci s míčem a rozvinout rychlostní a pohybové prvky. Naši mladí hráči chodí na tréninky v hojném počtu a jejich velká píle se už začíná projevovat i v herních akcích. V letošním roce jsme do tréninku zahrnuli i gymnastická cvičení pod vedením pana Sochora, kterému chci za jeho čas s trávený s našimi hráči poděkovat.
 
V našem klubu už v kategorii přípravek máme dvě mužstva a to starší přípravku roč. 2003 a 2004, mladší přípravku roč. 2005 a 2006. Letos už jsme naplno otevřeli třetí kategorii a to předpřípravku pro ročníky 2007, 2008, 2009, která v zimním období trénuje 1x týdně, a to ve středu od 16:30 do 18:00 hodin v sokolovně. V této kategorii těch nejmenších je našim úmyslem ukázat dětem radost z pohybu a nalákat i rodiče, aby se aktivně podíleli na cvičeních a volném čase svých dětí.
 
Proto oslovujeme všechny rodiče, kteří mají zájem si vyzkoušet trénink pod vedením trenérů, aby za námi se svými dětmi přišli.
 
Mladí fotbalisté už v zimním období sehráli několik kvalitních turnajů v Ivančicích a v Brně. Starší kluci uhráli 2x šesté místo na kvalitně obsazeném turnaji právě v Ivančicích. Mladší kluci dosáhli už 2x  i na medaile ( 3.místo Ivančice a 2.místo Žebětín) . Střelecky se prosadili Vybíral, Šnepfenberg, Pelc, Sviták, Vespalec, Cihla. Kluky za předvedené výkony musím pochválit a doufám, že jim píle a nasazení vydrží do jarní části župního přeboru přípravek. Za neúspěch můžeme považovat nepostoupení do finálových bojů okresního turnaje, kdy jsme skončili až na třetím nepostupovém místě za týmy Polánky a Kounic, kteří si po výborném výkonu postup zasloužili.
 
Vrcholem naší přípravy bude soustředění ve Višňové, kam letos odjíždíme již po sedmé. Od 12.4. nás čeká další kolo župního přeboru a koncem května se znovu zúčastníme turnaje E.ON CUP. Klukům přeji hodně úspěchů nejen ve fotbale ale i ve škole a osobním životě..
 
Na závěr bych chtěl poděkovat všem svým kolegům trenérům za jejich neupadající odhodlání se věnovat dětem -  Šnepfenberg David, Stix Jan, Vybíral Stanislav, Smékal Patrik a Kromus František.
 
Poděkovat bych chtěl i našim sponzorům za zakoupení míčů a tréninkových triček pro naše nejmenší v celkové hodnotě 5000Kč, jmenovitě: M.K. Quatro, Vratislav Břinek, Autodoprava Janda, Elektromontáže Šedrla Petr, Matějka Bohumil- podlahářství, TC Mach, Pavel Erk-sídliště, Gody s.r.o. , Košíček.
 
 
                                                                                     Vlk Josef


 

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1226658
Měsíc: 2732
Den: 54