Jdi na obsah Jdi na menu

Letní ukončená žáků

V neděli 14.6. 2015 na hřišti FC M. K. se uskutečnila fotbalová rozlučkap1010481.jpg se sezonou mladších a starších žáků. Po krátkém úvodu a poděkování klukům za vzornou reprezentaci našeho města předsedou klubu a zároveň starostem panem Třetinem jsme začali hodnotit sezonu.

Na začátku všech bojů byl náš cíl zachránit se v krajském přeboru.Po podzimu 9místo a zisk 10bodů napovídalo na náročné jaro. Zimní příprava podpořená třídenním soustředěním na umělé trávě v Jevišovicích přinesla na jaře o pět bodů víc. Takže konečné osmé místo a zisk 25bodů byl důvod ke spokojenosti.

Mladší žáci v druhé polovině soutěže zaznamenali mírný pokles formy p1010595.jpgale jejich konečné sedmé místo s 30body není rozhodně žádnou ostudou a nezapomněli jsme jim připomenout jejich třetí místo na velkém halovém turnaji v Ivančicích které považujeme za velký úspěch FC M.K.

Dalším bodem programu bylo vyhodnocení bodování za účast na trénincích, zápasech, ale hlavně přístupu k nim. Byli odměněni různými drobnostmi až po dárkové poukazy do sportovního obchodu M-sport

Po rozdání těchto prémií následovala zábava v podobě fotbálku starší proti mladším kterým pomáhali rodiče spolu s trenéry.Tento vyrovnaný mač rozhodovali za stavu 7-7 až penalty ve kterých se samozřejmě jednoznačně prosadili rodiče s trenéry a mladšími (starší to jistě pustili schválně jsou to hodní kluci). Závěrem bychom rádi poděkovali všem p1010587.jpgžákům za vzornou reprezentaci klubu, dále panu Kloudovi ,Jandovi za občerstvení, panu Michálkovi za ceny, rodičům,dědečkům a všem co se podílí jakýmkoliv způsobem na chodu našeho žákovského družstva

Trenéři: Nahodil,Stix,Procházka,Pelc,Kocanda,Horák,Žák

 

Jan Nahodil

 

Statistiky

Online: 3
Celkem: 1226778
Měsíc: 2748
Den: 68