Jdi na obsah Jdi na menu

Mladší žáci první!

 Naši mladší žáci vlétli do podzimní soutěže jako velká voda!!!  Hned v prvním zápase doma smetli Veselí n. M  16:1 a naznačili, kde se chtějí v tabulce pohybovat! Mají odehráno sedm zápasů a ještě nepoznali hořkost porážky! Dali už 46 branek a pouze 6 jich dostali! Jenom tím potvrzují formu, kterou měli už v jarní části a porazili v ní i největší favority z Blanska a Svratky! Musíme být ale na pozoru, protože tyto nejtěžší zápasy se Svratkou a nyní s Kohoutovicemi teprve přijdou, takže o pěkné umístění mohou lehce přijít! Přijďte proto i je podpořit svým fanděním, aby zápasy zvládli co nejlépe!

Chtěl bych žáčky pochválit, že podávají perfektní výkony plné pohybu a nebojácností hrát. Jejich chuť do fotbalu je obrovská! Předvedená hra a radost z ní je ve všech zápasech ne jen vítězná, ale především i oku lahodící! Herní činnosti jako je jeden na jednoho, klamání tělem, kličkování a jiné zvládají na jedničku. Jsou to naší malí krumlovští kouzelníci, kteří s míčem u nohy dokáží vyčarovat úsměv všem přihlížejícím! Jsme na ně pyšní, jen tak dál!

 

Dosavadní výsledky mladších žáků:

FCMK - Veselí n.M     16:1         branky: Pospíšil O. 3, Stix 3, Dvořáček 2, Lichý 2, Vespalec 2, Štolpa 2, Kocanda Jiří, Pospíšil V.

FCMK - Kyjov             7:1             branky: Štolpa 3, Lichý 2, Kocanda, Čaňek

FCMK - Blansko         4:2             branky: Štolpa 3, Lichý

Slovan - FCMK          1:3              branky: Hladká, Vespalec, Pospíšil V.

Vojkovice - FCMK     0:1             branka: Pospíšil O., Stix

FCMK - Medlánky     5:0             branky: Dvořáček 3, Vespalec, Stix

Bohunice - FCMK      1:8             branky: Štolpa 3, Dvořáček 2, Ostrovský, Stix, Pospíšil V.

 

Trenér JA

 

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1226775
Měsíc: 2747
Den: 66