Jdi na obsah Jdi na menu

Na slovíčko s trenérem A-týmu..

  • Jste v půli zimní přípravy,  jak jí hodnotíte?

Příprava probíhá v celku podle očekávání. Během 14ti dní budeme končit s hrubou přípravou a pak se budem mnohem více věnovat herní a rychlostní fázi. Doufám, že to i pro hráče bude zajímavější.


  • Jaký je zdravotní stav hráčů?

 S tím nejsem moc spokojený. Dlouhodobě nemocný Staněk nám dělá vrásky. A nyní k němu po zápase s Dobšicemi přibili Vošmera Daniel a Procházka Jiří. Daniel má těžký výron kotníku a minimálně tři týdny stop. Jirka má poraněné koleno a po ošetření u primáře Hándla (punkce kolene) absolutní klid minimálně tři týdny a pak se teprve uvidí co bude dál. Pro mužstvo jsou citelnou ztrátou. I když do prvního mistr.zápasu je ještě daleko, doufáme, že se snad dají dohromady.


  • V sobotu hrajete s Tasovicemi ve 14.00 na hřišti v Hrušovanech…

 Ano to souhlasí. Pro nás nebo pro Tasovice to bude jenom další při.zápas . I když je to nejkvalitnější tým v zimní přípravě,  který máme. Doufám, že kluci podají kvalitní výkon bez ohledu na to kdo nastoupí v zák.sestavě. Vymlouvat se, že nejsme kompletní je špatný. Ve výběru je 18 hráčů a ti se musí o své místo porvat. Některým se to v celku daří.

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226849
Měsíc: 2626
Den: 55